Kobiety nie ze wszystkich znaków zodiaku mają taką wytrzymałość i wolę - tak uważają astrologowie. Identyfikują 4 najbardziej uporczywe znaki, które nie poddają się, walczą do końca, pokonują wszystkie próby.

Jak różne męskie znaki zodiaku odnoszą się do romansu

Skorpion Skorpiony są bardzo charakterystyczne. Są wrażliwi, ale ukrywają te cechy w głębi duszy, zmuszając wszystkich do oglądania tylko tego, co chcą pokazać. To silne kobiety z ogromną wewnętrzną siłą. W ekstremalnych sytuacjach potrafią działać z zimną krwią i odwagą. Wszystkim wyzwaniom losu spotykają się z przekonaniem, że będą w stanie pokonać wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Przedstawiciele tego znaku mogą z łatwością manipulować ludźmi. Dobrze przystosowują się do trudnych warunków życia. Mają też poczucie celu, sprawności, elastyczny umysł, a co najważniejsze - odporność na stres. Pomaga im to wyjść z najbardziej pozornie beznadziejnych sytuacji z honorem.

Baran

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Horoskop na czerwiec. Co szykują gwiazdy?

Kobiety Barana czerpią hart ducha w opieraniu się wszelkim przeciwnościom z ich wewnętrznych rezerw. Liderzy z natury obdarzeni są gwiazdami odwagi i determinacji do działania pomimo obecnej sytuacji. Siła ich charakteru czasami przejawia się w twardości, którą umiejętnie wykorzystują w trudnych okolicznościach.

Zwykle Baran radzi sobie samodzielnie ze swoimi problemami. Nigdy nie poddają się trudnościom, walczą do końca. Ich nieelastyczność charakteru jest wspierana przez naturalny optymizm. Nie boją się życiowych rozczarowań.

Długa droga do szczęścia dla brzydkiego kaczątka. Barbra Streisand mimo wszystko stała się gwiazdą Hollywood

Lew

Chęć bycia w centrum uwagi nie daje im szansy na osłabienie. Dumne osoby „królewskie” są wytrwałe i potrafią zebrać wszystkich wokół. A co najważniejsze, we wszystkim wyraźnie odgrywają wiodącą rolę. A to wymaga dużej siły woli, którą posiadają. Kobiety-Lwy nigdy w siebie nie wątpią. Nie boją się odpowiedzialności. Nie mają nieśmiałego charakteru. Potrafią bronić nie tylko siebie, ale także swoich bliskich. Co więcej, w potyczkach słownych zachowują się ostro, ale poprawnie.

Koziorożec

To najsilniejszy znak ziemskiego żywiołu. A słowem kluczowym w walce z barierami życiowymi wśród kobiet Koziorożca jest słowo „musi”. Dzielnie znoszą ciosy losu. Nie ma ograniczeń co do ich cierpliwości i skuteczności. Często kobiety tego znaku nazywane są „żelazem”. Mają godną pozazdroszczenia determinację, wytrwałość i nieugiętą wolę. Poza tym są bardzo zdyscyplinowani. Kobiety Koziorożca są mądre. Kierują się zdrowym rozsądkiem. Ich stalowy charakter pozwala im pokonać ciosy losu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia