Osoby spod tych znaków nigdy nie przyznają się do winy, nigdy nie przepraszają i nigdy się nie zmieniają. Po prostu pożegnaj się z nimi – przecież z niektórymi głupcami nie wyjdzie inaczej. Dowiedzmy się, o jakich znakach mowa.

Baran

Wybaczyłeś Baranowi zdradę i czekasz na przeprosiny? Naiwny! Nie będzie żadnych przeprosin, ale będzie jeszcze jeden kłopot ze strony Barana, a potem kolejny i kolejny. Podopieczny Marsa przekonał się o swojej bezkarności i zdecydował, że nie jesteś w stanie się bronić. Sprawiedliwość? O co w ogóle chodzi? Jeśli cierpisz takie traktowanie i zachowanie, oznacza to, ze ci się to podoba – cóż, akurat w ten sposób myśli Baran, kiedy ktoś nawet nie zamierza mu się opierać.

Lew

Lew ponownie cię wystawił, a ty nadal się uśmiechasz? Cóż, Lew przeanalizował twoje zachowanie i popełnił kolejny zły czyn. Znowu się uśmiechasz. „O co chodzi?” Lew zdenerwował się i postanowił całkowicie zrujnować ci życie. Zal nam. Nie, nie ciebie, ale podopiecznego Słońca – Lew myśli, że wygrał, ale ty po prostu cierpliwie znosisz ciosy i ostatecznie stajesz się silniejszy. Doskonałe podejście, ale Lew nic nie zrozumiał.

Skorpion

„Dlaczego uderzyłeś mnie, Skorpion?” Pytasz i nadstawiasz drugi policzek. „Tak, proszę, mogę więcej!” - odpowiada Skorpion i chętnie klepie cię w twarz. Może on nie przeczytał Biblii, a może lubi upokarzać innych. Skorpion nie potrafi zrozumieć, że obraża nie ciebie, ale siebie. Cóż, wytrzymasz – być może, gdy on się w końcu zmęczy, pomyśli i zrozumie, że nigdy nie staniesz się taki jak on i nie odpowiesz złem za zło.

Oko za oko, ząb za ząb – tak właśnie myślą Baran, Lew i Skorpion i przygotowują się do kolejnych uderzeń. A poszkodowani ludzie nadal po cichu znoszą upokorzenie i mają nadzieję, że te ludzie kiedyś zdadzą sobie sprawę, że się mylą. Być może kiedyś to się stanie i któraś z ich ofiar w końcu uderzy ich. Niestety, niektórzy rozumieją tylko siłę i nienawidzą miłych i cierpliwych ludzi.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia