Kto z nas nie lubi przecierać nowych szlaków i odkrywać piękno tego świata? Matka natura jest niewyobrażalnie piękna i warto ją eksplorować. Ale gdzie pojechać najbardziej warto? Co zobaczyć, kiedy nasz portfel nie pęka w szwach i musimy się ograniczyć w podróżach? Dla wszystkich zadających to pytanie, skompletowaliśmy 5 miejsc, które są niezaprzeczalnie warte uwagi.

#Toskania

Senne miasteczka i gwarne place, wzgórza z winnicami i pola maków, kamienne domy i gotyckie kościoły. W Toskanii można się napić najlepszego czerwonego wina na świecie, zrobić najpiękniejsze zdjęcia cyprysów i poznać najprawdziwszy smak włoskiego dolce vita. Oprócz tego, w Toskanii znajdują się przecudne geotermalne źródła siarkowe i to w pieknych okolicznościach przyrody.

#Wielki Kanion

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych to must have dla każdego weterana podróży. Ten różnorodny kraj bogaty jest w niesamowite dzieła natury, a należy do nich właśnie Wielki Kanion. Jest to najbardziej niesamowity przełom rzeki na świecie – rzeki Kolorado znajdujący się w stanie Arizona. 

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Oto 5 najpiękniejszych twarzy kobiet według rankingu TC Candler. Są zjawiskowe

#Malediwy

Kolorowe, łyszczące w promieniach słońca rybki, biały, delikatny piasek, delfiny, atole, które z okien wodolotu wyglądają jak wielkie białe plamy oblane granatem, turkusem, odcieniami błękitu, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Domki na wodzie, z których do wody można zjechać na zjeżdżalni, kolacje przy świecach nad brzegiem morza i niezapomniane zachody słońca. Czego chcieć więcej?

#Kapadocja

Głęboko w sercu Turcji znajduje się Kapadocja – jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. Magiczna kraina, wypełniona niezwykłymi formami skalnymi, tworzącymi księżycowy krajobraz. Matka natura zaprezentowała tu prawdziwy talent rzeźbiarski.

Spróbowali odtworzyć stare zdjęcia z albumu. Efekt jest oszałamiający

#Islandia

Islandia. Kraina lodu i ognia. Chyba nie ma drugiego takiego miejsca na świecie, gdzie na tak niewielkim obszarze znajduje się tak duże nagromadzenie cudów przyrody. Wulkany, lodowce, gorące źródła czy wodospady to tylko niewielka część z pośród całej masy atrakcji.

A wy, o jakim miejscu marzycie, by go zobaczyć?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem