Rodzinny Park Tematyczny „Magiczne Ogrody”, położony w Janowcu (w odległości 65 km od Lublina i 55 km od Radomia), to jeden z najlepszych pomysłów na weekendowy wypad z dziećmi. Co ciekawe, ten Park powstał w oparciu o oryginalną historię.

Wśród setek drzew, kwiatów oraz krzewów są ukryte bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe stworzenia. Te fantastyczne postacie doskonale wpasowują się w niezwykle malowniczą przyrodę, co sprawia, że każdy czuje się w Magicznych Ogrodach jak bohater magicznej baśni.

Zalecamy odwiedzić wszystkie strefy Magicznych Ogrodów, takie jak marchewkowe pole, gdzie rosną gigantyczne marchewki, miasteczko zamieszkane przez gnomy, Dom Czarodzieja, Smocze Gniazdo, Zamek Wróżek itp.

W Magicznych Ogrodach znajdziecie mnóstwo atrakcji na każdy gust: karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, zamki, tunele, trampoliny, a także wiele gier edukacyjnych, na przykład ciekawe eksperymenty z wodą w Wodnym Świecie. Wszystkie zabawy i atrakcje dostępne w Magicznych Ogrodach są już wliczone w cenę biletu.

Atrakcje Magicznych Ogrodów adresowane są dla każdej grupy, szczególnie ciekawe to miejsce będzie dla dzieci z podstawówki, chociaż możecie zabrać tu nawet najmniejszych (wygodne ścieżki spacerowe są wygodne do spacerów z wózkiem, nowoczesne toalety są wyposażone w przewijaki, ponadto w każdym punkcie gastronomicznym możesz podgrzać jedzenie dla dziecka w specjalnym podgrzewaczu do butelek lub w kuchence mikrofalowej).

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Na terenie Magicznych Ogrodów można znaleźć wiele miejsc do relaksu, a nawet strefę grillowania z całym niezbędnym wyposażeniem, dzięki czemu możecie zorganizować prawdziwy rodzinny piknik. Parking w Magicznych Ogrodach jest bezpłatny, jak również Wi-Fi, który funkcjonuje na całym terytorium parku.

Ceny biletów wstępu do parku „Magiczne Ogrody” w Janowcu:

 • dzieci poniżej 100 cm wzrostu - gratis
 • dzieci w wieku do 14 lat oraz emeryci - 43 zł
 • dorośli - 52 zł
 • rodzina (2 + 1) - 126 zł
 • rodzina (2 + 2) - 169 zł

Magiczne Ogrody są otwarte dla zwiedzających codziennie w godzinach 10-19.00. Bilety do parku można szybko i łatwo kupić online.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

 2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

 3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

   

 4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

 5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia