I to jest normalne, prędzej czy później każdy ma do czynienia z tym procesem.

Oczywiście kobiety, których włosy były wcześniej cienkie, w tym okresie istnieje wiele kompleksów i ograniczeń. Prowadzi to do tego, że zamykają się w sobie, przestają dbać o swój wygląd, a zatem samoocena jest znacznie obniżona.

Kobieta uważa, że ​​skończył się czas jej piękna i atrakcyjności, co oznacza, że ​​po prostu nie ma sensu dalej o siebie dbać. A są tacy, którzy po prostu boją się dotknąć swoich osłabionych loków, aby nie skrzywdzić ich jeszcze bardziej.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Tak więc nasza dzisiejsza bohaterka z miasta Des Moines w stanie Iowa w USA przez długi czas nie mogła uwierzyć, że jej włosy są bardzo cienkie, łamliwe i matowe. Przez długi czas 67-letnia Vicki Cruz nie odważyła się nawet zwrócić się do specjalisty o rozwiązanie swojego problemu.

Teraz kobieta jest już na emeryturze, ale w jej wieku nie wygląda tak źle. Nie ma wielu zmarszczek i praktycznie nie ma siwych włosów, tylko to wszystko wymaga dobrej pielęgnacji.

Włosy Vicki są zbyt cienkie i pozbawione życia. W niektórych miejscach można było nawet zobaczyć skórę głowy. Oczywiście niewielu osobom się to spodoba, aw tym przypadku kobieta miała już wiele kompleksów. Od 4 lat używa peruk, żeby to wszystko ukryć.

Ona sama nie wierzyła, że ​​można coś zrobić w jej przypadku. Ale mistrz uspokoił kobietę i poprosił o zwierzenie się mu. A kiedy zabrzmiało: „Gotowe! Możesz oglądać! Jak ci się podoba? " Sama Vicki nie wierzyła w to, co widziała! Bardzo się zmieniła!

Mistrz wykonał odpowiednią stylizację i nie „lizał” włosów, jak zrobił to jego klient. Mały włosek sprawiał, że włosy wyglądały na obszerne i naturalne. Nawiasem mówiąc, fryzjerka i Vicki nauczyły się robić odpowiednią fryzurę, mamy nadzieję, że zrobi to dobrze!
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia