Od 2018 roku Nilanshi Patel jest wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako nastolatka o najdłuższych włosach.

20-letnia studentka porzuciwszy wszystko, sama podjęła się wychowania siedmiorga dzieci

W 2018 roku dziewczynka miała 16 lat, a jej włosy miały 170,5 centymetra długości. W lipcu 2020 roku, na krótko przed 18. urodzinami dziewczynki, ponownie zmierzono jej włosy. Długość wynosiła 200 centymetrów.

Patel przestała ścinać włosy w wieku sześciu lat. Potem została bezskutecznie przycięta do fryzjera, z tego powodu dziewczyna była bardzo zdenerwowana. Od tego czasu nie ścinała włosów przez 12 lat i wierzyła, że ​​długie włosy przynoszą jej szczęście jako talizman.

Po trzykrotnym zdobyciu tytułu nastolatki z najdłuższymi włosami na świecie Nilanshi zdała sobie sprawę, że jest zmęczona opieką nad długim warkoczem. Mama Kaminiben pomogła jej w tym.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Nilanshi nie od razu zorientował się, co zrobić z uczesanymi włosami. Miała trzy możliwości: sprzedać na aukcji, przekazać darowiznę na cele charytatywne lub przekazać darowiznę do muzeum. Kaminiben powiedziała swojej córce, że celem tak pięknych włosów jest inspirowanie ludzi, więc prezent dla muzeum byłby słuszny. Aby ułatwić wybór córki, Kaminiben odciąła również warkocz i przekazała włosy na cele charytatywne. Przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa sfilmowali fryzurę Nilanshi.

Pomimo radosnej reakcji córki, Kaminiben przyznała, że ​​będzie tęsknić za włosami Nilanshy. Raz w tygodniu pomagała jej myć włosy, suszyć je i czesać po umyciu. To Kaminiben zainspirowała córkę do zapuszczenia włosów i ustanowienia rekordu świata. Jednak kobieta stopniowo przyzwyczaiła się do nowej fryzury córki i zauważyła, że ​​wygląda świetnie.

Matka straciła ręce i nogi, aby dać życie swojemu dziecku

Po obcięciu włosów włosy dziewczyny zebrano w kok i zważono. Okazało się, że indyjski warkocz ważył 266 gramów. Kiedy włosy zostaną przywiezione z Indii do Stanów Zjednoczonych, zostaną wysłane do firmy Ripley's Wierz lub nie! (Ripley, wierz lub nie!) W Hollywood. Istnieją eksponaty związane z Księgą Rekordów Guinnessa.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia