Najszybszym sposobem na odmłodzenie jest zmiana fryzury na taką, która ukryje wszystkie wady i podkreśli zalety. Co prawda, to jest możliwe jedynie pod warunkiem, ze Wasz fryzjer jest prawdziwym profesjonalistą i potrafi dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i rodzaju włosów. Bardzo ważny jest również dobór odpowiedniego koloru. Istnieją tylko cztery fryzury, które dobrze wyglądają zarówno na ciemnych, jak i blond włosach. Akurat o nich chcemy dzisiaj porozmawiać.

Pełny bob

Aby ta fryzura wyglądała idealnie, fryzjer musi indywidualnie dobrać długość włosów i zapewnić objętość u korzeni. Pozostałe detale zależą od osobistych preferencji klientki. Warto zauważyć, że strzyżenie bob jest uniwersalną fryzurą, którą można stylizować na wiele sposobów.

Klasyczny bob

Klasyczny bob to najbardziej uniwersalne krótkie strzyżenie, które świetnie wygląda zarówno na gęstych, jak i cienkich włosach. Klasyczny bob jest idealny do każdego kształtu twarzy. Podstawową zasadą udanego boba jest dobór odpowiedniej długości i kształtu grzywki. W nowym sezonie warto zwrócić uwagę na niewielką asymetrię lub bob z prostymi i ukośnymi grzywkami.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Pixie cut

Trudno nie zgodzić się z faktem, że każda kobieta z pixie cut wygląda młodziej, niż ona jest. Jeśli fryzjer potrafi nadać waszym włosom wymaganą objętość i dobrać odpowiednią grzywkę, efekt wizyty w salonie będzie oszałamiający.

Garcon

Strzyżenie garcon pasuje kobietom o okrągłym oraz kwadratowym kształcie twarzy, lecz buzia koniecznie musi być szczupła. Zalety takiej fryzury są prostota, uniwersalność i mnóstwo sposobów stylizacji.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia