Oczywiście pod warunkiem, że są niezwykłe. Nie namawiamy do pilnego robienia ekstremalnych manipulacji włosami w celu zdobycia sławy, po prostu zapraszamy do podziwiania włosów, które sprawiły, że ich właściciele są popularni.

„To po prostu cud”. Mama robi córce niesamowite fryzury, nigdy się nie powtarzając

Niezwykłe włosy sióstr Quan

Od dzieciństwa dziewczęta były skomplikowane ze względu na ich bujne i oporne włosy. Pamiętaj: czasami jakiś niegrzeczny wątek może doprowadzić do szału. A oto cały szok włosów, który wymyka się każdej stylizacji!

Wygląda na to, że siostry przez lata rozwinęły cierpliwość anielską ... albo wreszcie się zaakceptowały. I dzięki Bogu, gdy tylko siostry założyły bloga „Urban Bush Babes”, zostały zauważone przez agencje reklamowe. A teraz cały świat zna niezwykle „kudłate” siostry!

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Jak przyznają same bliźniaczki, ich celem jest pokazanie ludziom, że są piękni. Nie ma potrzeby gonić za wzorcami piękna, gdy tylko zaakceptujesz siebie - życie się zmienia.

Cóż, brawo!

Sheela Madison i jej szkliste włosy

Urocza Australijka, czasami nazywana Małym Einsteinem, wie, jak zamienić różnice w godność! Sheela ma syndrom nieporuszonych włosów, co oznacza, że ​​jej głowa jest całkowicie niemożliwa do rozczesania.

Madison jest już przyzwyczajona do zwiększonej uwagi innych. Przechodnie są ciekawi, dlaczego jej rodzice jej nie czesają, chcą dotknąć loków, są poruszeni, marszczą brwi, zdziwieni - każdy ma swoją własną reakcję. A co z Sheela? Po prostu kocha swoje włosy i uważa się za wyjątkową!

Najzabawniejsze brwi. Te panie chciały się wyróżniać, niestety, nie udało się

Mia Aflalo i jej gęste włosy

Dziecko z Tel Awiwu podbiło Instagram swoimi wspaniałymi włosami. Mia ma zaledwie pięć lat i ma już swojego osobistego fryzjera. Jak inaczej? Włosy gwiezdne mają przyzwoitą pielęgnację!

Nawiasem mówiąc, Mia zdążyła już wziąć udział w zdjęciach do brytyjskiej edycji magazynu Vogue, więc tytuł gwiazdy jest zasłużony.

Fantazyjne włosy Farouka Jamesa Millera

Młody londyńczyk stał się popularny ze względu na swoje długie i gęste włosy i już odnosi sukcesy jako model! Teraz włosy Farouka mają ponad 60 centymetrów długości i, dzięki Bogu, jego rodzice nie zamierzają chwytać nożyczek. Chłopiec nie ma osobistego fryzjera, bo jego mama zręcznie radzi sobie z jego szokiem.

Piękno z Japonii

Baby Chanco to dziewczynka urodzona z potarganym włosem. Sześć miesięcy później jej włosy stały się jeszcze bardziej urocze, a wkrótce Tyanko (Chanko) stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama.

A teraz mała księżniczka osiąga nowy poziom popularności i stała się twarzą Pantene Japan.

Chrissy Elizabeth i jej sztuka Myślisz, że aby stać się sławnym, musisz urodzić się z pięknymi włosami? Ani trochę! Wystarczy kochać siebie i mieć fantazję. Na przykład artystka z Holandii robi po prostu oszałamiające zdjęcia swoimi lokami. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia