Zhou Chun pochodzi z Chin, a znana jest jako najmłodsza osoba na świecie uzależniona od chirurgii plastycznej. Przyznajcie sami, że to dość przykry tytuł jak na 16-latkę.

W swoim życiu dziewczyna przeszła około 100 operacji plastycznych. Zaczęła je robić już w wieku 13 lat! Co więc sprowokowało Zhou do takiej decyzji? Tak jak w większości przypadków nie akceptowania swojego ciała przez nastolatki, problem tkwił w rówieśnikach, którzy krytykowali ja za wygląd.

Zhou Chun przed i po serii operacji plastycznych

Oto fryzura, którą każda z nas będzie chciała nosić w 2021 roku. Pasuje każdemu

Jednak początkowa ucieczka od wrogich dzieciaków przeistoczyła się w prawdziwe uzależnienie. Dziewczyna przeszła jak dotąd plastykę nosa, powiększenie kształtu oczu i rozmiaru piersi, liposukcję czy wpompowanie wypełniacza w usta. Ta zmiana dotychczas pochłonęła 620 tysięcy dolarów, za co oczywiście płaci rodzina Zhou.

Popularne wiadomości teraz

Rozenek zerkneła na zdjęcie Anny Lewandowskiej. I zrobiła to samo

Ekscentryczna dziewczyna z nienaturalnie dużymi kośćmi policzkowymi pokazała, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi (zdjęcia)

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Jak dbać o piwonie, by pięknie rosły? Proste porady gwarantujące cudowny efekt

To, co najbardziej jest szokujące w historii 16-latki to fakt, iż jest ona wciąż zafascynowana operacjami plastycznymi. Nie zamierza z nich zrezygnować, a jedyne czego żałuje, to, że na te wszystkie zabiegi zdecydowała się tak późno...

Z pewnością w Waszych głowach pojawia się teraz pytanie, co na to wszystko rodzice dziewczyny. Zhou jest sprytną nastolatką i tak naprawdę zmusza swoich rodziców do opłacania przez nich drogich operacji, szantażując ich, że jeśli nie sfinansują jej zabiegów, rzuci szkołę i znajdzie inny sposób na zarobienie pieniędzy na operacje.

Oto ranking najpiękniejszych kobiet w Europie. Na którym miejscu znalazły się Polki?

Niestety, zmiana wyglądu przez operacje plastyczne stają się coraz popularne w Azji. Najbardziej obleganą operacją jest powiększenie oczu. W stolicy chirurgii plastycznej, Seulu, kliniki  chirurgii plastycznej stoją wzdłuż dróg jako podstawowa część lukratywnego przemysłu, który zarabia nawet 5 miliardów dolarów rocznie! Dziś to nie Ameryka jest kwintesencją ciała wyjętego spod noża, a właśnie Azja, a Zhou jest jedną z ofiar tego przemysłu.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu