Nasza bohaterka chciała wyglądać stylowo, więc ufarbowała swoje ciemne kręcone włosy na rudo. Początkowo dziewczynie bardzo się podobał jej nowy styl, ale z czasem długie loki zaczęły się splątać w supełki – ich nie sposób było nawet rozczesać, to był prawdziwy koszmar.

Ponadto, w połączeniu z nieco męskimi rysami twarzy, jej puszyste włosy wyglądali zbyt wyzywająco. Dziewczyna postanowiła udać się do popularnego fryzjera, aby ten doradził jej nową fryzurę i nowy kolor włosów.

U stylisty
U stylisty

Profesjonalny stylista postanowił zaryzykować i drastycznie zmienić styl dziewczyny. Najpierw on obciął jej włosy do połowy. Potem on postanowił przefarbować włosy klientki na zimny blond, który bardzo przypominał siwy kolor.

U stylisty
U stylisty

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Wynik przekroczył najśmielsze oczekiwania! Natychmiast po tym, jak dziewczyna wstała z fotela fryzjerskiego, stało się oczywiste, że gra była warta świeczki. Dzięki nowemu odcieniu jej skóra wygląda bardzo świeżo – zaczerwienienia na twarzy po prostu zniknęły, a na policzkach pojawił się zdrowy blask. Jej duże oczy, które po prostu zagubiły się na tle rudych włosów, stały się bardziej wyraziste.

Praca stylisty
Praca stylisty

To samo można powiedzieć o nowej fryzurze, która zmiękczyła jej wizerunek i uczyniła go bardziej kobiecym.

Praca stylisty
Praca stylisty

Warto zaznaczyć, że zaproponowana przez stylistę kolor będzie pasować wszystkim blondynkom. Ponadto jeśli dobrać maksymalnie naturalną farbę do korzeni, wizerunek będzie jeszcze bardziej naturalny. Przecież moda na naturalność jest głównym trendem ostatnich lat!

Praca stylisty
Praca stylisty

Metamorfoza rudowłosej bestii w platynową blondynkę okazała się bardzo udana. Z tego możemy wywnioskować, że siwy kolor może nawet odmłodzić twarz. Odpowiednio dobrany kolor farby do włosów może pomoc zmienić wizerunek na lepszy i wyglądać naprawdę spektakularnie!

Praca stylisty
Praca stylisty

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu