Jestem pewna, jak i wielu innych ludzi, że brzydkich kobiet nie istnieje! Wiele programów telewizyjnych za każdym razem udowadniają to. Istnieją nawet programy, które pomagają kobietom zmienić się z szarych myszek w prawdziwe piękności!

Są też styliści, którzy pomagają kobietom zamienić się w eleganckie panie. Wśród nich jest utalentowana wizażystka, stylistka, blogerka kosmetyczna na imie . Po jej makijażu wiele kobiet stało się bardziej pewnymi siebie i ich życiu zmieniło się na lepsze.

2-3 godziny pracy stylistki i wysokiej jakości kosmetyki czynią prawdziwe cuda. Nie możecie w to uwierzyć? W takim razie spójrzcie na pracę czarodziejki Goar i przekonajcie się w tym:

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Pewnego razu stylistka poszła do kina i poznała tam Irinę.

Irina stała przed drzwiami sali, aby sprawdzić ważność biletów do kina. Nie sposób było nie zauważyć tej kobiety, ponieważ ona cały czas uśmiechała się i żartowała z klientami.

Natomiast kobieta nie wyglądała na zadbaną: na jej twarzy było wiele zmarszczek, ona miała obrzęk pod oczami i niezbyt ładny kolor cery.

Słynna stylistka zaprosiła Irinę do eksperymentu. Goar powiedziała, że może zmienić 60-letnią kontrolerkę w hollywoodzką aktorkę. Kobieta zgodziła się na ten eksperyment.

Goar po raz kolejny udało się stworzyć w swoim studio urody coś pięknego i naprawdę niesamowitego. Irina nie mogła uwierzyć własnym oczom. Spójrzcie tylko na zdjęcie:

Jednak Goar miała jeszcze jeden oszałamiający obraz dla Iriny. Tym razem ona poprosiła kobieta założyć również perukę:

Niespodzianki na tym się nie skończyły, wizażystka powiedziała, że zrobi kobiecie jeszcze jedną metamorfozę, tylko przed tym kobieta będzie musiała pójść do dentysty. Bo piękny uśmiech to 50% sukcesu.

Po tym, jak Irina zrobiła zęby, stylistka postanowiła zmienić kolor jej włosów.

Kontroler Irina nie potrzebowała więcej peruki. Goar zrobiła właścicielce tego pięknego uśmiechu przewiewne loki i neutralny makijaż. Irina wygląda niesamowicie! Pełna wdzięku, lekka, piękna i bardzo charyzmatyczna!

Czy spodobał się wam makijaż wykonany przez ta słynną makijażystkę?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem