Czasy się zmieniają, wiec dziś na ulicach nie zobaczysz wiele młodzieży. Większość młodych ludzi woli spędzać wolny czas w murach swojego domu. Pewnego wieczoru podczas spaceru z psem zauważyłam, że na ulicach praktycznie nie ma młodych ludzi, ale jest dużo osób starszych, po 60 roku życia, zwłaszcza kobiet.

Trudno było nie zauważyć ich zaniedbanego wyglądu. Moim zdaniem głównymi problemami zaniedbanej kobiety są:

1. Brudne włosy

W dzisiejszych czasach półki sklepowe są zawalone różnego rodzaju szamponami i balsamami do włosów na każdy gust i portfel, w każdym mieszkaniu woda jest przez całą dobę, a wciąż wiele osób chodzi z brudnymi włosami. Dla mnie to jest pierwsza oznaka zaniedbania. Co można powiedzieć o osobie, która nie może nawet zadbać o swoje włosy?

2. Wymięte ubrania

Wiele kobiet nie dba o to, jak wyglądają. Natomiast jest mi nadal dość trudno zrozumieć, dlaczego tak wielu z nich wychodzi z domu w wymiętych ubraniach. Czy naprawdę trudno jest wyprasować rzeczy przed wyjściem na zewnątrz? Nigdy tego nie zrozumiem. Moim zdaniem, kiedy kobieta wygląda na zadbaną, podnosi się jej samoocena.

3. Brudne buty

Brudne buty to kolejna oznaka zaniedbania. Dotyczy to nie tylko kobiet. Zawsze zwracam uwagę przede wszystkim na stan butów. Ja bym powiedziała nawet, ze stan oraz wygląd butów jest bezpośrednio związany z podejściem człowieka do wszystkiego innego w życiu.

Popularne wiadomości teraz

Anna Mucha w trudnej sytuacji finansowej. Dostała wielką porażkę

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu. Bez swoich sztucznych rzęs wygląda całkiem inaczej

Dawna miłość najczęściej wraca do życia przedstawicieli akurat tych trzech znaków zodiaku

Nigdy nie wybaczą: 4 znaki zodiaku, dla których zdrada jest prawdziwym końcem świata

4. Zaniedbane paznokcie

Kobieta dbająca o siebie nigdy nie będzie chodzić z zaniedbanymi paznokciami lub odrastającymi skórkami. Natomiast to wcale nie oznacza, że musisz regularnie odwiedzać salon urody i pokrywać paznokcie lakierem żelowym. Zapewniam was, że każda kobieta potrafi samodzielnie zrobić sobie manicure.

5. Odrosty

Jeśli wolisz farbować włosy, zdecydowanie powinnaś dbać o odrosty i malować je na czas. Jeśli nie masz takiej możliwości, lepiej wrócić do swojego naturalnego koloru. To znacznie lepsze niż widok matowych i pozbawionych życia włosów.

Z roku na rok zaniedbanych kobiet pojawia się coraz więcej. Całkiem możliwe, że jest to spowodowane pogorszeniem jakości życia, co negatywnie wpływa na stan psychiczny człowieka. Każdy myśli tylko o tym, aby w ogóle przeżyć i co raz mniej martwi się o swój wygląd.

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Wyjątkowy prezent na urodziny Oliwii Bieniuk od Anny Przybylskiej. Aktorka pomyślała o tym przed śmiercią.

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia. W tym miesiący ich życie znacznie się zmieni. 

4. Jest to jest nie do pomyslenia! Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni.

5. Gwiazdy, które na co dzień walczą z ciężką chorobą. Tylko na pozór ich życie jest idealne.