67-letni Mickey Rourke był kiedyś jednym z najbardziej charyzmatycznych i niezwykłych aktorów w Hollywood. Ale teraz ciężko rozpoznać przystojnego Johna z filmu „9 i pół tygodnia” w starszym mężczyźnie o tępym spojrzeniu. A to z powodu kontuzji na ringu, nałogów i niepowodzeń w karierze.

Mickey Rourke w młodości

Jak Robert Lewandowski spędził noc po wygranym meczu? Ania może czuć się zazdrosna

Ale kiedy jego kariera w Hollywood dopiero się zaczynała, miliony kobiet na całym świecie wzdychały za Rourke, i to nie tylko z wyglądu, ale także z niezwykłej charyzmy i magnetyzmu. Wielki sukces, sława i status symbolu seksu Mickey Rourke przyniósł film erotyczny „9 i pół tygodnia”, w którym grał z młodą Kim Basinger. Film nie stał się przebojem kasowym, ale cieszył się wielką miłością widzów, a krytycy zwrócili uwagę na wiarygodne aktorstwo.

Mickey Rourke w młodości

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

W ciągu ostatniej dekady Rourke zagrał w wielu innych filmach, ale ocena każdego z nich pozostawia wiele do życzenia. I od roli do roli, Mickey stawał się coraz bardziej nie do poznania. Fani, którzy pamiętają byłego Mickey, tak jak poprzednio, wyznają mu swoją miłość, ale są przerażeni widokiem jego twarzy. Widać wyraźnie, że Mickey Rourke przez długi czas chwytał przechodzącą młodość i pozostawiając mu atrakcyjność.

Małgorzata Rozenek straszy na Instagramie. W takim makijażu pasowałaby do „Projektu Lady”

Nie ma wątpliwości: wykonał więcej niż jedną operację plastyczną. Ale za każdym razem wynik stawał się bardziej godny ubolewania. W 2015 roku Mickey Rourke przeszedł wielokrotną globalną operację plastyczną, aby skorygować poprzednie nieudane próby. Ale wynik mówi sam za siebie: 67-letni Mickey Rourke wygląda przerażająco i smutno.

Mickey Rourke (Zdjęcie East News)

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com