Często mówi się, że "nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni" i trudno się z tą opinią nie zgodzić. Oczywiście od wielu kwestii jesteśmy sami zależni. W końcu umyte włosy, czyste ubrania i zdrowe zęby na przykład nie są dla nas czymś nieosiągalnym. Wcale nie trzeba wielkich pieniędzy, by wyglądać dobrze, jednak nie oszukujmy się, bardzo dobry fryzjer, modne ubrania czy chociażby dentysta - kosztują i to często nie małe pieniądze, więc dla efektu "wow" profesjonaliści są po prostu niezbędni.

Matka z córką chciały wyglądać identycznie. Na przemianę wydały 250 tysięcy złotych

Do takich fachowców zwróciła się o pomoc Strashnaya Sila. Kobieta była niepewna siebie, zaniedbana i zagubiona. Nie wiedziała totalnie jak zmienić swój wygląd. Jej ostatnią deską ratunku było zgłoszenie się do rosyjskiego reality show, w którym kobiety przechodziły wielkie metamorfozy, by odzyskać wiarę w siebie.

Tak też było w przypadku tej kobiety. Kiedy sztab fryzjerów, wizażystek, chirurgów, dentystów, ale też trenerów fitness i psychologów wzięło pod szkrzydła tę kobietę - stworzyli z niej zupełnie odmienioną wersje samej siebie.

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

po metamorfozie

10 świetnych metamorfoz fryzjerskich, które zachęcą cię do pójścia do fryzjera

I nie, ciało tej kobiety wcale nie przeszło całej gamy operacji plastycznych. Jednak redukcja zmarszek, do czego wcale nie trzeba kłaść się pod skalepel chirurga i przede wszystkim nowe zęby kobiety sprawiły, że wydaje się teraz odmłodzona i co więcej - szczęśliwa. A nowa fryzura i makijaż stały się jedynie dopełnieniem tego świetnego efektu.

Robi wrażenie, prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com