Bliźniacy Igor i Grishka Bogdanov są jednymi z najbardziej znanych ofiar operacji plastycznych na świecie. Dawno temu bracia o rosyjskim nazwisku i szlachetnych korzeniach (we Francji nazywają się Igor i Grichka Bogdanoff) byli przystojni i mieli własny program telewizyjny. W latach 80. Bogdanowowie byli prawdziwymi gwiazdami francuskiego ekranu, ale z czasem ich wygląd, podobnie jak ich sława, wyblakł.

Bracia Bogdanow

Katarzyna Skrzynecka znowu nabiera w wadze? Fani mówią o efektu jo-jo

Starając się zachować młodość, bracia przeszli kilkanaście operacji plastycznych: zacisnęli skórę twarzy i powiek, założyli implanty w brodach i policzkach, w usta wpompowali wypełniacze. Wcześniej bracia Bogdanov przed operacją plastyczną, jasne jest, że początkowo natura przyznała im przyjemny wygląd, co przyczyniło się do udanej kariery w telewizji i showbiznesie. Prawidłowe rysy twarzy, ciemna skóra, ciemne kręcone włosy i dobrze zarysowane kości policzkowe uczyniły z nich idoli swoich czasów.

Dalsze losy bohatera "Big Brothera". Co dziś robi Grzegorz Mielec

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Bracia Boganowie w czasach swojej młodości

Bracia Bogdanów

Jednak na początku lat 90. bracia zauważyli pierwsze oznaki starzenia, z którymi rozpaczliwie nie chcieli się pogodzić. Zdaniem niektórych fanów potworne metamorfozy twarzy Bogdanowów nie są wynikiem nadużywania operacij plastycznych, ale symptomów złożonej choroby genetycznej. Akromegalia (dysfunkcja przedniego płata przysadki) prowadzi do zgrubienia kończyn i czaszki, co wizualnie daje podobny efekt.

Jak wyglądali bracia Boganów w młodości?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com