Operacje plastyczne i korzystanie z medycyny estetycznej staje sie coraz bardziej powszechne i modne na świecie, ale także w Polsce. Często takie zabiegi ulepszają komuś urodę, leczą kompleksy i sprawiają, że ludziom lepiej się żyje. Jednak często można popaść w uzależnienie od tego rodzaju zabiegów, co w rezultacie przynosi zupełnie odwrotny skutek niż upiększanie.

Mimo to każdy ma prawo robić ze swoim wizerunkiem to, co mu się podoba i wydawać krocie na co chce, nawet jeśli dla większości społeczeństwa jest to głupotą.

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz? Głośna uczestniczka „Big Brothera” przeszła wielką przemianę

Tak było w przypadku litewskiej modelia Victorii Wild, która na operacje plastyczne wydała ponad 200 tysięcy złotych w celu wyglądania "goręcej niż Kylie Jenner"

Metamorfoza Victorii Wild

Zdeterminowana kobieta znalazła ponoć najlepszego chirurga plastycznego w Europie i zaczęła działać. Viktoria zoperowała sobie nos, miała też wszczepiane implanty piersi, ust i policzków, a także poddała się kilku liposukcjom i przestrzykiwaniem tłuszczu.

Popularne wiadomości teraz

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

Piękny dom Łukasza Szumowskiego z dala od miejskiego zgiełku

Instagram @victoriawildofficial

Instagram @victoriawildofficial

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Efekt? Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że większości osób jej wygląd się nie podoba, ale ona zaznacza, że jest bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Jej mottem jest: "Nie bądź nudny, bądź sexy" i właśnie tą dewizą życiową kieruje się podczas decydowania się na kolejne zabiegi. Także jej partner Simon - włoski przedsiębiorca jest dumny z osiągniętych celów swojej partnerki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com