Kobieta, która przyszła do salonu miała cienkie włosy, przez co wizualnie były brudne i lśniące. Jest to w zasadzie charakterystyczne dla tej struktury włosów. Przede wszystkim mistrz nałożył, a następnie zmył tonik. Po wysuszeniu włosów przeszedł bezpośrednio do strzyżenia. Zaczął od okolicy potylicznej. Wszystkie obszerne fryzury zaczynają się z tyłu głowy. Mistrz usunął wszystkie niepotrzebne pasma, powodując niewielką asymetrię.

Justyna Steczkowska eksponuje swoją figurę w bikini. Fani są zachwyceni ciałem 47-latki

Dalej - obszar korony. Usunął długość włosów tak, aby były krótsze niż potylica. Teraz trzeba było ułożyć fryzurę z przodu głowy. Tej części należy poświęcić najwięcej uwagi, ponieważ od niej zależy sukces fryzury. Przednie włosy były dłuższe niż wszystkie inne.

Następnie mistrz obciął nieco włosy z tyłu głowy i korony, czyniąc je bardziej asymetrycznymi. Mistrz rozłożył najdłuższe pasma na koronie i wykonał rodzaj grzywki po prawej stronie.

Fotograf porównał zdjęcia właścicieli i ich psów. Podobieństwo jest uderzające

Popularne wiadomości teraz

Te trzy znaki zodiaku niezadługo będą mieć okres pieniędzy

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Trzy niezwykłe znaki zodiaku: różnią się od wszystkich innych unikalnymi umiejętnościami

Po lewej stronie wciągnął część włosów za ucho, potargał włosy z tyłu głowy, nadając kobiecemu wizerunkowi zalotności, która natychmiast zaczęła odbijać się w oczach klienta. Strzyżenie stało się znacznie bardziej obszerne. Dzięki temu włosy zyskały nowy, jaśniejszy odcień. Fryzura jest absolutnie odpowiednia dla typu twarzy i wieku kobiety.

Krok po kroku

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com