Po 40 latach włosy stają się matowe i cieńsze, przez co tracą objętość. Dlatego w tym wieku warto pomyśleć o nowej fryzurze, ale bardzo trudno jest wybrać to, co lubisz, a nawet dopasować się do wszystkich parametrów. Jest to szczególnie trudne dla kobiet z długimi włosami.

Małgorzata Rozenek zdradziła podział obowiązków w opiece nad synkiem. Tego się nikt nie spodziewał

To właśnie ta opcja pomaga ukryć wszelkie zmiany związane z wiekiem, podkreślić godność i pozostawić włosy na ich długości. Wynalazła „Italiana” Arlanda Tossi. Strzyżenie jest nieodłącznym elementem wszechstronności, prostoty i objętości, dzięki czemu jest tak popularna. Jego główną cechą jest technika wykonania, dzięki której strzyżenie można wykonać na włosach o niemal dowolnej długości. 

Popularne wiadomości teraz

Te trzy znaki zodiaku niezadługo będą mieć okres pieniędzy

Tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. To może być przełomowy tydzień

Kalendarz księżycowy: w jakie dni będą się śnic prorocze sny?

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Włoską fryzurę można również odróżnić od kaskady dzięki obecności czapki, która skraca pasma. Dolne loki zachowają swoją pierwotną długość. W obszarze korony główna objętość jest skoncentrowana, a długie loki doskonale ukrywają wszystkie wady związane z wiekiem.

Monika Chojdak czyli polska sobowtórka Jennifer Lopez 

 Po 40 latach bardzo ważne jest, aby zdecydować się na fryzurę, ponieważ wtedy możesz stworzyć idealny wizerunek, który Cię odświeży i odmłodzi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com