Wszystkie kobiety stosują się do jednej tradycji: jeśli chcesz zmian w życiu na lepsze, to przede wszystkim musisz zmienić fryzurę. Nie wiadomo, skąd wzięła się ta reguła czy przesąd, ale przestrzegają jej płeć piękna. Oto dziewczyna zdecydowała się na fundamentalne zmiany w swoim wizerunku.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się tym, jak zajmuje się lekkoatletyką. Ale jaką jest utalentowaną!

Aby wszystko poszło dobrze, poszła do profesjonalisty. Bohaterka miała długie włosy, które rosła przez długi czas, ale stylistka po prostu odciąła warkocz nożyczkami. Jak dziewczyna się na to zdecydowała? Po tym, jak postanowiono zrobić huk. Za pomocą nożyczek mistrz ukształtował kwadrat, aby wszystko wyglądało pięknie i stylowo.

Popularne wiadomości teraz

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Po zakończeniu reinkarnacji stylistka dziewczyna przestała się uśmiechać. Było jasne, że nie podobało jej się odbicie w lustrze. Chociaż bohaterka próbowała udawać, że jest wszystko dobrze, ale jej się to nie udało.

Co mówi o tobie miesiąc, w którym się urodziłaś? Poznaj tajemnice swojego charakteru

Zanim zmienisz coś w swoim wyglądzie, musisz dokładnie przemyśleć, ponieważ nie zawsze tak naprawdę tego chcemy. Nie można winić mistrza, zrobił wszystko doskonale; dziewczynie po prostu nie podobały się te zmiany.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com