Roddy Alves zdobył swoją wielką popularność dzięki temu, że był  inadał jest tą osobą, która cały coś w sobie zmienia. Od długiego czasu był znany jako "Żywy ken" i przeszedł kilka operacji plastycznych i zmiany płci.

Żywy ken

Sama zabawa i czułość: niespokojne szopy pracze (zdjęcie)

Wiele lat później w końcu doświadczył rozkoszy odbicia w lustrze i dlatego z przyjemnością popisuje się swoją postacią. Teraz mężczyzna wygląda całkiem inaczej, a wszytsko po to, że nie jest już mężczyzną, a kobietą. O zmianie swojej płci "Żywy ken" rozmyślał się jeszcze kilka lat temu.

Czekałem 36 lat, aby zostać kobietą i jestem dumny, że mogę pokazać swoje kobiece kształty. Czuję potrzebę pokazywania piersi, ponieważ trudno mi oddychać, gdy są przykryte ubraniami. Teraz jestem Brazylijczykiem, bardzo wspaniałym dzięki zdobytym siedmiu kilogramom i hormonom, które biorę za miękkość skóry i dystrybucję tłuszczu. Moje piersi od czwartego rozmiaru urosły do ​​piątego i kocham ją! ” - podkreślił Rodrigo.

Popularne wiadomości teraz

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

Znaki zodiaku, którym grozi ubóstwo i samotna starość: nie ma czego zazdrościć

Wiecznie młodzi znaki zodiaku: starość im nie grozi

Maja Hyży pozuje w namiętnej sesji zdjęciowej w brzuszkiem. Odsłoniła za dużo ciała

Ostatnio Roddy pochwalił się swoim nowym rozmiarem biusta. Wygląda on znacznie większym, niz był w marcu. Na Instagram mozemu zauważyć metamorfozę Roddy Alves. 

Jak wam "Żywy Ken" w nowym obliczu?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com