W dzisiejszych czasach makijaż jest tak rozwinięty i popularny, że kolejne nowości już nikogo nie zaskoczą. Dziewczyny nie wiedzą już, co narysować takiego niezwyklego na swojej twarzy, aby to zrobiło plusk. Początkowo makijaż został stworzony, aby tylko podkreślić swoje piękno. Ale ostatnio płeć żeńska została tak pochłonięta tym zajęciem, że nie moga już się powstrzymywać.

Modne stylizacje paznokci na 2020 rok

Moda na niezwykły makijaż poszła ze Stanów Zjednoczonych. Właśnie w tym kraju zaczął się boom na konturowanie, rozświetlacz, itp. Dziewczyny aktywnie zaczęli to wykorzystywać. Są niezwykle makijaże dziewczyn, które już nie mogą przestać to robić. Nerwowym ludziom nie oglądać!

widać, że lubi granatowy kolor

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Aneta Zając w stroju kąpielowym zachwyca internautów! Bardzo pięknie wygląda!

Zagubiona suczka odnalazła swoją właścicielkę. Jej radość była nie do opanowania

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

blondyneczka i brunetka

wszystkie kolory tęczy

Golden retriever bohaterem w Australii. Poszedł na spacer i uratował życie małej koali

od dawna nie robiła regulację brwi

pływający makijaż

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak znany Ken zmienił swoją płeć. Teraz jest kobietą. Rodrigo Alves, bardzo znany na świecie jako żywy ken, od nowego roku 2020 zaskoczył prawie wszystkich. Okazuje się, że zmienił swoją płęć i stał kobietą. Żaden inny ne wykonywał tyle operacji plastycznych, jak ta osoba. Zrobił operację nosa, lifting pośladków czy liczne liposukcje. Jest pierwszym mężczyzną, który usunął cztery żebra. Na całą tą "pięknotę" wydał ponad 500 tys. funtów, czyli prawie 2,5 miliona złotych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com