Dziś rachunek za jej operację plastyczną przekroczył milion dolarów, ale ona nie zamierza przestać.

Odszedł Robert Downey, ojciec Roberta Downeya Jr.

47-letnia Nannette Hammond jest jedną z czterech uczestniczek nowego amerykańskiego programu „Lookalike Love”, który rozpoczął się na kanale Lifetime 7 lipca i będzie zawierał prawdziwe sobowtóry Beyoncé, Marilyn Monroe, Kim Kardashian i lalki Barbie, pisze tabloid TMZ.

Nannet jest dokładnie tą samą „żywą lalką”, w którą zaczęła się zmieniać, gdy miała 21 lat. W tym czasie pracowała jako kelnerka w restauracji i marzyła o sławie.

W ogłoszeniu programu Nannet, która jest modelką Playboya, stwierdziła, że ​​jej podróż do żywej lalki nie jest jeszcze zakończona. Aby dokończyć ten proces, musi jeszcze przejść labioplastykę i uporządkować intymne części ciała, które po sześciu porodach wymagają liftingu, aby według Hammond pasowały do ​​nieskazitelnego wyglądu lalki Barbie. Taka operacja kosztuje od 75-90 tysięcy dolarów, a kto podejmie się zapłacić za to wszystko, nie jest jeszcze znany.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Kilku francuskich aktorów, którzy bardzo się zmienili od czasu swojej pierwszej roli

Nannett, która mieszka z mężem i sześciorgiem dzieci w Cincinnati w stanie Ohio, USA, wydała na operację ponad milion dolarów. Tak więc kilkakrotnie powiększyła piersi, a dziś może pochwalić się imponującym ósmym rozmiarem. Następnie stosowano zastrzyki z botoksu i wypełniacz kolagenowy do ust, a ona wykonuje te zabiegi kilka razy w roku.

Po 30 latach Hammond zaczęła zapuszczać włosy i rzęsy, a także zaczęła używać sprayów do opalania, aby ponownie nie wystawiać skóry na słońce i nie zachorować na raka. Jedną z ostatnich operacji Amerykanki była instalacja fornirów, która kosztowała ją ponad 50 tysięcy dolarów.

Matka z wieloma dziećmi nie żałuje wydanych pieniędzy, ponieważ jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu, czuje się „szczęśliwa i chroniona”.

Mniej więcej rok temu zapisała się do innego chirurga, który miał wykonać operację na jej genitaliach, ale z powodu pandemii koronawirusa zabieg jest cały czas odkładany. To ona, zdaniem Nannet, pozwoli jej całkowicie dopasować swoje ciało do parametrów Barbie.\

Ponad 540 tysięcy osób śledzi przemiany „żywej lalki” na swoim portalu społecznościowym, a właścicielka konta, odrzucając fałszywą skromność, publikuje szczere zdjęcia, na których często pozuje topless. Jak małżonek kobiety i jej dzieci reagują na takie posty, historia milczy.

Nannet mówi, że zamierza utrzymać rolę „lalki” co najmniej do 70 roku życia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie