Pośladki wciąż przyciągają uwagę swoimi niesamowitymi kształtami, ale fanka fitnessu nie poprzestanie na osiągniętych wynikach.

Jak sławne gwiazdy Hollywood wyglądały w dzieciństwie

Ataydes nie planuje korzystać z usług chirurgów plastycznych, wybrała dłuższy i bardziej pracochłonny sposób na znalezienie pożądanego kształtu. Codziennie rano dziewczyna zaczyna nie od kawy, ale od aktywnego treningu. Wstaje o czwartej rano, aby iść na siłownię i najpierw poćwiczyć na symulatorach, a potem aktywnie biega.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Oprócz aktywności fizycznej Vanessa kieruje się zasadami zdrowego żywienia sportowców, aby osiągnąć doskonałe formy, spożywając sześć porcji pokarmu wysokobiałkowego dziennie, a także wprowadzając do diety specjalne suplementy promujące aktywny wzrost mięśni.

Cienkie włosy to nie problem. Chodzi o odpowiednią fryzurę

Sama Ataides uważa swoje aspiracje za rodzaj uzależnienia. Jest pewna, że ​​kiedy osiągnie upragniony rezultat i dostanie najbardziej obszerne pośladki w całej Brazylii, z pewnością będzie chciała pobić rekord świata.

Vanessa jest zadowolona z postępu procesu, ale dąży do 130-centymetrowego obwodu bioder. Nie wszyscy popierają i rozumieją takie pragnienie. Ataydes ma wielu hejterów, którzy negatywnie wypowiadają się na temat postaci dziewczyny w sieciach społecznościowych. Niektórzy próbują przyłapać ją na kłamstwie i wyraźnie widocznych wynikach operacji plastycznych. Inni są pewni, że takie formy w ogóle nie ozdabiają dziewczyny.

Ale Vanessa nie zwraca na nikogo uwagi. Jest pewna siebie, o czym świadczą liczne zdjęcia na jej koncie. Dziewczyna będzie nadal dążyć do celu i być może naprawdę napiszą o niej w Księdze Rekordów Guinnessa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie