Wszyscy znamy tragedię statka z filmu "Titanic", gdzie główną rolę zagrali Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, którzy zdobyli 11 Oscarów. Rose jest arystokratką z pierwszej klasy, a Jack- biedny artysta. Według reżysera Jamesa Camerona postacie były całkowicie fikcyjne. W rzeczywistości na statku byli Ci, którzy tak samo mieli swoją miłosną historię. 

Te pary znaków zodiaku to idealnie dopasowani przyjaciele. Ich relacja jest niezniszczalna

1.

prawdziwe bohatery titanica
prawdziwe bohatery titanica

Wśród pasażerów Titanica był słynny tenisista Karl Behr i jego ukochana Helen Newsom.  Dziewczyna pochodziła z zamożnej rodziny, a jej matka marzyła o tym, aby jej mąż był bogatym człowiekiem. Kiedy Helen zakochała się w tenisistce, jej matka była bardzo niezadolona. Aby odwrócić uwagę córki, zabrała ją w podróż po Europie. Ale uparty Karl również tam poszedł i podążał za ukochaną. Kiedy dowiedział się, że Helen wraca do Ameryki na Titanicu, kupił również bilet na ten statek. Kiedy doszło do zderzenia, sportowiec wbiegł do kabiny i zabrał kobiety na pokład łodzi. Zakochani byli już gotowi pożegnać się na zawsze, gdy szef firmy White Star Line Bruce Ismay osobiście zaproponował Berowi miejsce na łodzi. Na szczęście ich los miał dobrą końcówkę, po jakimś czasie Karl i Helen pobrali się, mieli trzech synów i córkę.

Popularne wiadomości teraz

Matka zostawia małą córeczkę w pustym domu. Wraca po 10 latach

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Sierpień zmieni wszystko! Znaki zodiaku, które zaczną życie od zera

Horoskop dla Barana na sierpień 2021 roku. Jakie ważne zmiany przygotowuje dla Ciebie życie

2. Słynny przedsiębiorca Isidor Strauss wraz z żoną Idą pływał pierwszą klasą na Titanicu. Był współwłaścicielem największej amerykańskiej sieci domów towarowych. Straussowie są małżeństwem od 40 lat i we wszystkim byli razem. Na Titanicu wracali do domu z Niemiec.

prawdziwe bohatery titanica
prawdziwe bohatery titanica

Córka Solejukowej z „Rancza” ma dziś 24 lata. Dziewczyna jest dziś przepiękna

Gdy oficer statku zaprosił parę Straussów do wejścia na łódź, Isidore odmówił, decydując się podzielić los pozostałych mężczyzn na statku. Mój mąż próbował wsadzić Idę do łodzi, ale powiedziała: „Gdziekolwiek jesteś, ja tam jestem. Zawsze byliśmy razem, razem i umrzemy ” i wskoczyła z powrotem na pokład, jak Rose w filmie. Ciało Isidora zostało zidentyfikowane przez obrączkę, ciała Idy dotąd nie było odnaleziono.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie