Mała dziewczynka, ale z takim wielkim sercem zdecydowała się oddać wszystkie swoje zabawki chorym dzieciom w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Bohaterka ma na imię Diana i pochodzi sama ze Słupsku. Poza tym, że zrobiła to sama, jeszcze zaangażowała wszystkich swoich przyjaciele do udziału w swojej wspaniałej akcji. 

Jan Komasa pokazał swoją żonę. To prawdziwa gwiazda

"Jestem bardzo szczęśliwa, że udało nam się zebrać tyle zabawek. Cieszę się, ze moi koledzy i koleżanki z przedszkola przyłączyły się do naszej zbiórki! Dzieci ze szpitala bardziej potrzebowały tych zabawek od nas - powiedziała Diana. 

7-letnia dziewczynka oddała wszystkie swoje zabawki chorym dzieciom

Matki chorych dzieci cieszą się s tego powodu nie mniej, niż ich same dzieci. Natalia Jereczek, matka 2-letniej Leny wypowiedziała się na ten temat:

Popularne wiadomości teraz

Wybrane przez Boga: znaki zodiaku, które mają niezwykłe dary

Dagmara Kaźmierska wybuchła złością pod zdjęciem Kingi Rusin. Nie przebierała w słowach

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

"Te zabawki są naprawdę piękne. Dobrze, że jest wśród nich tak wiele ciekawych gier i puzzli, dzięki temu maluchy będą mogły w szpitalu świetnie się bawić, ale też rozwijać"

7-letnia Diana rozdała swoje zabawki chorym dzieciom

Kocham książeczki i lubię jak mama mi czyta - mówi mała Natasza Małgorzewicz, która ma 6 lat.

Nie powiedzieć żadnego komentarzu na ten temat nie mogła ordynator oddziału pediatrii Patrycja Hart-Smętek:

"Zabawki jakie dostajemy od darczyńców mają ogromny wpływ na samopoczucie dzieci. Dzięki nim maluchy na chwilę mogą oderwać się od smutnej szpitalnej rzeczywistości i zająć się tym, czym powinny, czyli dobrą zabawą. Teraz naszym podopiecznym nuda nie grozi!"

Wyruszyli w podróż dookoła świata. Wrócili dopiero po 4 latach

Mała dziewczynka Diana, jest cudownym przykładem dla pozostałych dzieci i nawet dorosłych. Polacy są bardzo dumni z tego, że w takim kraju jako Polska są takie mile i hojne dzieci!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com