Mam dwudziestoletniego syna, on jest studentem. Wychowywałam go samodzielnie, wiec mamy całkiem ciepłe relacje. Bardzo kocham go i zawsze wspierałam we wszystkim. Ale teraz mamy mały konflikt. Chodzi o to, że jestem niezadowolona z jego wybranki.

Ostatnio miałam urodziny. Mój syn przyszedł do mnie, aby złożyć życzenia i spędzić ze mną ten dzień. Ale niespodzianka, którą on zrobił, okazała się bardzo nieprzyjemna! Kiedy rozmawialiśmy przez telefon, on powiedział, że przyjedzie do nas ze swoją dziewczyną. Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy to usłyszałam. Jak każda matka chciałam, żeby mój syn znalazł sobie godną partnerkę życiową. Ponieważ od dawna mieszkam sama bez męża, wiem, jak ważne jest znalezienie drugiej połówki. Być kochanym i kochać kogoś jest cudownie! A kiedy dziecko jest szczęśliwe, to dla mamy największą radość!

Nie mogłam się doczekać spotkania z wybranką mojego syna. Nie miało dla mnie znaczenia, kim ona jest. Myślałam, że jestem dobrą matką i mogę zaakceptować każdą dziewczynę!

Kiedy mój syn wszedł do mieszkania ze swoja wybranka, prawie dostałam zawału serca! Jego dziewczyna była prawie w moim wieku! Byłam zszokowana! Nie wiedziałam, jak się zachować! Nie mogłam na nich patrzeć! Ręce mi opadły! Świąteczny nastrój natychmiast wyparował! Szczerze mówiąc, ta kobieta była bardzo miła i ładna. Ale ona jest stara! Ona mu nie pasuje! Ledwo doczekałam się końca imprezy urodzinowej, która, nawiasem mówiąc, były najgorsza w moim życiu! Po prostu jakiś koszmar! Nie chciałam nawet z nimi rozmawiać! Starałam się być bardzo taktowna i nie okazywać swojego niezadowolenia. Dopiero po tym, jak się pożegnaliśmy z nimi, uwolniłam się od emocji i wybuchnęłam płaczem!

Dlaczego mój syn spotyka się z tą kobietą? Jakie oni mają wspólne zainteresowania? Jak długo są razem? Miałam setki pytań ej głowie! Czy ta kobieta będzie moją synową? Czy ta kobieta będzie częścią naszej rodziny? To jest takie trudne! Nie wiedziałam co mam zrobić! Dlaczego ta kobieta spotyka się z moim synem? Co on w niej widzi? Czy nie ma wystarczająco dużo mężczyzn w jej wieku? Może to dla niej ostatnia szansa, wiec znalazła sobie młodego kochanka?

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Dzień po urodzinach postanowiłam zadzwonić do syna. Taktownie próbowałam mu wyjaśnić, że ta kobieta nie nadaje się do roli jego partnerki. Ale mój syn obraził się na mnie i rozłączył się. Podczas rozmowy on zdążył powiedzieć, że nie mam wyboru i muszę zaakceptować jego wybór, bo ją kocha.

Co mam teraz zrobić? Jak przekonać syna, że ​​ich związek jest skazany na porażkę? Że nie są dobrą parą, byłoby lepiej, gdyby znalazł sobie rówieśniczkę? Może warto porozmawiać z tą kobietą i zmusić ją do opuszczenia młodego chłopca i znalezienia mężczyzny w jej wieku?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia