Mężczyzna pochodzi z Mińska, ale całe życie marzył o zamieszkaniu na wsi, ale tam nie miał mieszkania.

Dziewczyna przerobiła stare mieszkanie i wyszło cudownie

W 2011 roku Wszechświat sprawił mu niespodziankę: miał okazję wykupić stary budynek we wsi Kotyagi, czyli w obwodzie mińskim, w którym kiedyś był sklep.

Wiaczesław od samego początku planował tam małą produkcję. Faktem jest, że mężczyzna miał mały i bardzo nietypowy interes. Był zaangażowany w aromatyzację lokalu. Czyli wytwarzał sprzęt i zapachy, przy pomocy których biura pachniały kwiatami, drewnem, a sklepy - zapachem świeżo upieczonego chleba.

Popularne wiadomości teraz

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Ale interes się nie udał. I Wiaczesław wpadł na pomysł, aby wyposażyć ten pokój w budynek mieszkalny.

Według mężczyzny podjął tę decyzję bardzo szybko, ponieważ nie miał wtedy domu. Przyjaciele i krewni uważali go za szalonego, ale Wiaczesław był pewien, że mu się uda. 

Jak zrobić piękny dom ze starego autobusu? Ta para zna sekret

Według mężczyzny podjął tę decyzję bardzo szybko, ponieważ nie miał wtedy domu. Przyjaciele i krewni uważali go za szalonego, ale Wiaczesław był pewien, że mu się uda. Dwa długie lata spędziłem tylko na papierkowej robocie. Mężczyzna nie ukrywa, że ​​było mu ciężko, miał wątpliwości, ale z czasem wszystko się udało.

Ponieważ sklep, który Wiaczesław chciał kupić, był nierentowny, władze zdecydowały się wystawić go na aukcję. Więc mężczyzna miał szczęście, że zdobył ten budynek. Kupił budynek o powierzchni osiemdziesięciu pięciu metrów kwadratowych za dziesięć tysięcy dolarów.

W celu wykonania najbardziej pracochłonnej pracy mężczyzna zwrócił się o pomoc do profesjonalnych budowniczych.

Mówi, że można było sobie poradzić w pojedynkę, ale na wózku inwalidzkim trudno jest robić pewne rzeczy. Wiaczesław chciał zakończyć pracę jak najszybciej, zanim jego syn skończy siedem lat. Chciał, żeby chłopiec poszedł prosto do miejscowej szkoły.

Gdy tylko dom został ogrzany i było miejsce do spania, Wiaczesław wraz z rodziną przeprowadził się. W Mińsku w wieżowcu mieszkał mężczyzna. Mógł zejść sam, ale żeby się podnieść, potrzebna była pomoc. Wiaczesław zdecydował, że ten ruch pomoże mu nie polegać na czyjejś pomocy. W nowym domu mógł samodzielnie się poruszać.

Mężczyzna miał zaoszczędzone pieniądze. Bez nich nie byłby w stanie odbudować nawet tego małego domu. Koszty remontu były kilkakrotnie wyższe niż cena samego budynku. Obliczyli, że dwadzieścia tysięcy dolarów wystarczy na budowę domu. Ale w trakcie budowy stało się jasne, że potrzeba więcej pieniędzy, niż planowano. Gdyby powiedziano Wiaczesławowi, że nowy dom będzie go za dużo kosztował, nigdy nie rozpocząłby pracy. W związku z tym mężczyzna mówi, że w każdym biznesie najważniejsze jest, aby się nie bać i zacząć. Wtedy coś się ułoży.

Wiaczesław wraz z żoną wspólnie wykańczali „nowo powstały” dom. Najciekawsze jest to, że mężczyzna nigdy wcześniej nie był zaangażowany w prace budowlane. Zrobił wszystko, oglądając filmy na YouTube.

Obecnie w domu Wiaczesława nadal trwają remonty. Rodzina planuje w przyszłości zwiększyć powierzchnię mieszkalną. Chcą zbudować taras do domu. Mężczyzna jest szczęśliwy, wykonując całą pracę i cieszy się, że nie będzie musiał siedzieć, będzie coś do zrobienia.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia