Mimo to, ze koty są zwierzętami domowymi, z natury nasi ulubieńcy są prawdziwymi drapieżnikami. Dlatego oni często demonstrują swój niespokojny charakter, wiec każdy może stać się „ofiarą” tych ogoniastych bestii. Oto są zdjęcia zabawnych kotów, które w każdej niezrozumiałej sytuacji gryzą to, co im się nie podoba.

Gdy właściciel pracuje z domu, to prawdziwe wyzwanie dla kota. Wydaje się, że on jest tak blisko, ale nie zwraca na niego uwagi. Ten zwierzak wyraźnie postanowił zasugerować właścicielowi, że czas skończyć pracę i wreszcie pobawić się z nim. W przeciwnym razie następna jego ofiara będzie laptop!

Kot. Zdjęcie: glavcom.ua

Koty też mogą być łasuchami. Tak na przykład ten kociak zaczął prawdziwe polowanie na paczkę słodyczy przyniesioną przez jego właścicielkę do domu. Na zdjęciu widać jak starannie kot gryzie paczkę w nadziei, że wreszcie dotrze do ulubionego przysmaku.

Kot. Zdjęcie: glavcom.ua

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Wszyscy wiedzą, że wampiry to magiczne istoty, które można zobaczyć tylko na ekranach telewizorów lub stronach książek. Jednak właściciel tego kota prawdopodobnie tak nie uważa. Na zdjęciu jego ogoniasty ulubieniec delikatnie chwycił zębami za dłonie właściciela, któremu udało się uchwycić ten zabawny moment na zdjęciu.

Kot. Zdjęcie: glavcom.ua

Kiedy w domu pojawia się choinka, to prawdziwe święto dla każdego kota. Jaki kociak oprze się pokusie wspięcia się na świąteczne drzewo i zrzucenia wszystkich zabawek? Chyba żaden. Lecz ten zwierzak wybrał inną opcje i postanowił po prostu pogryźć choinkę.

Kot. Zdjęcie: glavcom.ua

Cios w plecy od bliskich osób zawsze jest nieprzyjemna niespodzianka, ale ten czworonożny przyjaciel na zdjęciu postanowił ugryźć innego kota. Dla drugiego kota to było wyraźne zaskoczenie, o czym świadczy jego reakcja. Jest całkiem możliwe, że w ten sposób kociak uzyskał wroga, który uderzy go, gdy ten będzie najmniej się tego spodziewać.

Kot. Zdjęcie: glavcom.ua

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia