Zwierzęta często są bardzo podobni do ludzi pod względem zachowań, lecz za każdym razem to jest bardzo zaskakujące. Tak więc niedawno sieć podbił filmik z rudym kociakiem i dziadkiem, które są najlepszymi przyjaciółmi. Ten filmik został opublikowany na profilu @koto__mania w Instagramie.

Bohaterami filmiku są dziadek i rudy kociak, którzy najwyraźniej są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Kot podchodzi do swojego właściciela i delikatnie przytula go, a dziadek w odpowiedzi na to tez przytula zwierzaka. W tym samym czasie dziadek rozmawia z puszystym przyjacielem, a on odpowiada mu miauczeniem.

Internauci uznali ten film za bardzo uroczy i byli wzruszeni tak silną przyjaźnią między dziadkiem a kotem.

„Och, ile miłości”, „Życzę Panu zdrowia”, „Czułe i oddane przyjaciele!”, „Słodziaki”, „Mój kot tak wita mojego tatę po pracy, nieważne, ze to nim się opiekuje, on nadal bardziej kocha mojego tatę”, „Co za urocze przyjaciele”, „To jest prawdziwe kochanie!”, „Kiedy kochasz swoich zwierzaków, oni zawsze są ci w pełni oddani!!! I nigdy nie zdradzą cię!!!”, „Długich lat życia! ”- pisały internauci w komentarzach pod filmikiem.

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Jak mieszka Maryla Rodowicz? Jej dom wykonany w nietypowym stylu

Przezabawny dialog między dwoma braćmi bliźniakami podbił cały Internet

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Warto zauważyć, że zwierzaki często okazują swoim właścicielom nie tylko swoje uczucia, ale także demonstrują swój szelmowski charakter. Cóż, właścicieli kociaka z poniższego filmiku najwyraźniej zapomnieli nakarmić małego diabełka na czas.

Zwykle, aby przypomnieć właścicielom, że oni są już głodne, koty zaczynają głośno miauczeć lub same znajdują coś do jedzenia w kuchni. Jednak bohater tego filmiku wymyślił lepszy sposób. Kot głośnie uderza łapą w miskę, i w ten sposób zachęca właścicieli do jak najszybszego napełnienia miski smakołykami.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem