Ta dziewczyna kilka lat temu została uznana za najchudszą dziewczynę na świecie. Wtedy on ważyła około dwudziestu pięciu kilogramów i miała ponad sto siedemdziesiąt centymetrów wzrostu. Dziewczyna próbowała przybrać na wadze, ale nic jej nie pomagało: jej choroba stała się już tak poważna, że jej organizm po prostu odrzucał normalne jedzenie, nawet w bardzo małych ilościach. Dziewczyna mogła zjeść tylko coś bardzo „lekkiego” w małych porcjach i nawet po tym miała uczucie ciężkości w żołądku.

Wcześniej nasza bohaterka była najzwyklejszą dziewczyną. Jako dziecko niewiele różniła się od swoich rówieśników: była aktywna, uwielbiała pyszne jedzenie. Ale w jej rodzinie panował zwyczaj kontrolowania tego, co jesz. Jej matka uważała, że każdy musi kontrolować swoją dietę, inaczej można przytyć, a to może być obarczone problemami zdrowotnymi.

Być może właśnie taka postawa, ukształtowana od dzieciństwa, wpłynęła na trudne relacje dziewczynki z jedzeniem w przyszłości i rozwój zaburzenia odżywiania.

Popularne wiadomości teraz

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Kiedy dziewczyna była nastolatką, jej rodzina przeprowadziła się do innego kraju. Dziewczyna chciała zbudować karierę modelki. Jej matce bardzo się spodobał ten pomysł. Ale była jedna przeszkoda: sylwetka. Sylwetka dziewczyny na ten moment odbiegała od ideału w świecie mody. Dziewczyna miała dobrą figurę, ale uważała siebie za zbyt grubą. Jej koledzy myśleli to samo, a czasami nawet się z niej śmiali przez to.

Pewnego razu jakiś chłopak z klasy podczas lekcji wychowania fizycznego powiedział cos bardzo obraźliwego. On powiedział, że dziewczyna może łatwo zablokować strzał na bramkę swoim „ciałem”. Dziewczyna udała, że nie zwróciła na te słowa uwagi, ale w rzeczywistości to ją bardzo zraniło. Po tej nieprzyjemnej sytuacji dziewczyna postanowiła schudnąć za wszelką cenę.

Dziewczyna postanowiła nie tylko poprawić dietę i uprawiać sport, ale zacząć okresowo głodować. Rodzice w żaden sposób jej nie przeszkadzali. Obecnie wiele osób uważa, ze to rodzice dziewczynki są winni tego, że doszło do tak tragicznego finału życia ich córki.

Dziewczyna bardzo szybko schudła. Kiedy miała 24 lata, jej waga osiągnęła trzydzieści osiem kilogramów. Wtedy ona mogła bez problemu zacząć budować karierę modelki. Dziewczyna chciała przestać tracić na wadze, ale było już za późno. Jej organizm po prostu odrzucał jedzenie. Dziewczyna nadal traciła na wadze, mimo że wcale tego nie chciała.

Ponadto dziewczyna była ciągle zmarznięta, dlatego nawet latem nosiła ciepłe swetry. Stopniowo traciła nawet zdolność samodzielnego wychodzenia z domu, potrzebując pomocy jednego z jej krewnych. Oczywiście nie mogło być mowy o żadnej karierze modelki.

Lekarze nie byli w stanie jej pomóc. Nie mogło być mowy o żadnym pozytywnym wyniku. Mimo to dziewczyna nadal wierzyła w to, że wyzdrowieje. Planowała swoja przyszłość, mając nawet nadzieję, że pewnego dnia będzie mogła urodzić dziecko.

Dziewczyna brała czynny udział w programach edukacyjnych dotyczących w szczególności zaburzeń odżywiania, zwłaszcza anoreksji. Wspierała dziewczyny, które też borykają się z tak poważnymi chorobami, we wszystkich swoich wywiadach mówiła, że marzenia o idealnych proporcjach niszczą życie, że nie należy ślepo z animi podążać.

Dziewczyna zmarła w 2013 roku, mimo że od dziesięciu lat walczyła z chorobą. Była za słaba, organizm po prostu nie mógł poradzić sobie z takim obciążeniem. Obecnie dziewczyna jest symbolem walki z zaburzeniami odżywiania, bo ostatnie lata życia ona poświęciła, aby odwieść kobiety od takich metod odchudzania, by nie powtarzały jej błędów i kochały siebie. Natomiast jej własna walka niestety zakończyła się miażdżącą klęską.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem