Żyjemy w czasach, gdy nie musisz akceptować swojego wyglądu i możesz całkowicie go zmienić – za pomocą operacji plastycznych i różnych zastrzyków. Niestety to nie zawsze prowadzi do pożądanego rezultatu. Jednak wiele dziewcząt mimo swojego naturalnego piękna wciąż chce zmienić siebie, narażając siebie na niebezpieczeństwo.

Jedna kwestia nadal budzi wiele wątpliwości: skąd one biorą na to pieniądze? Szczególnie niezrozumiałe jest, dlaczego dziewczyny, które rodzice i natura nagrodzili naturalnym pięknem, coś w sobie zmieniają? Niektóre z nich są tak uzależnieni od tych zastrzyków i operacji, że zmieniają w sobie prawie wszystko i w takim stopniu, ze nie rozpoznają je nawet rodzice.

Niektóre dziewczyny żałują, że zdecydowały się na operację plastyczną. Ale są takie, których po prostu nie da się od tego powstrzymać. A potem one są bardzo zaskoczeni tym, że mężczyźni interesują się nimi tylko jako kochankami, lalkami dla zabawy.

Popularne wiadomości teraz

Kim była pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Andrea Ivanova z Bułgarii chciała całkowicie zmienić swój wygląd, aby znaleźć sobie chłopaka. Dziewczyna była bardzo piękna od urodzenia, jednak w wieku 20 lat zaczęło jej się wydawać, że jest daleka od ideału. Dlatego udała się do kliniki chirurgii plastycznej, aby naprawić wszystkie wady.

W wyniku operacji Andrea stała się podobna do lalki. Ponadto dziewczyna nie potrafi normalnie mówić tymi ustami. Nie wiadomo, dlaczego chciała tak drastycznych zmian, może ma jakieś zaburzenie psychiczne. Ale obecnie dziewczyna jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i uważa siebie za bardzo piękną. Dziewczyna wcale nie była zawstydzona faktem, że jej rodzice jej nie rozpoznali.

Teraz dziewczyna jest pewna, że wkrótce spotka miłość swojego życia!

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem