Czasami prawdziwe życie jest nie mniej skomplikowane i zagmatwane niż hollywoodzki melodramat. Dzisiaj chcemy opowiedzieć historię jednej zwyklej dziewczyny. Mimo swojego młodego wieku Anna zdążyła rozczarować się w życiu i poznać, czym jest samotność. Dlatego w pewnym momencie dziewczyna zarejestrowała konto na stronie dla osób niepełnosprawnych. Ona pomyślała, że ​​tam jej uda się znaleźć wsparcie, którego ona taka bardzo potrzebowała.

Pewnego dnia do niej napisał pewien facet – jego wiadomość bardzo ją poruszyła. On pisał o tym, że ludzie absolutnie nie cenią prostych rzeczy, które są dla niego niedostępne. Kiedy Anna dopiero poznała go, zaczęła poważnie zastanawiać się nad tym, aby zostać zakonnica. Ale potem facetowi udało się zmienić jej zdanie.

Wkrótce chłopak wysłał jej swoje zdjęcie. On obawiał się, że to odstraszy dziewczynę, ale on się mylił. Anna pokonała około 3000 km, aby w końcu zobaczyć go. Po pierwszym spotkaniu oni zdał sobie sprawę, że się zakochał.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Należy zauważyć, że chłopak urodził się zdrowym dzieckiem. Ale z biegiem czasu jego rodzice zauważyli, ze on przestał rosnąć. Widzieli też, że każdy krok był dla niego wyzwaniem i udręka. Rodzice zrobili wszystko, co w ich mocy, ale nie byli w stanie zatrzymać choroby syna.

Ludzie zaczęli oskarżać Annę o to, że dziewczyna zaczęła spotykać się z nim tylko dla meldunku. Niewiele osób wiedziało, że para wynajmowała mieszkanie, a jedynym dochodem, jaki mieli, była emerytura chłopaka.

Mimo krytyki i oskarżeń zakochani dość szybko się pobrali. Wkrótce u nich urodził się absolutnie zdrowy syn. Anna opiekuje się mężem: karmi go, myje, a nawet myje mu zęby. Mężczyzna natomiast zarabia na tworzeniu stron internetowych oraz prowadzeniu bloga.

Małżonkowie bardzo kochają siebie nawzajem, więc nie narzekają na problemy wynikające z niepełnosprawności mężczyzny i nie zwracają uwagi na opinie obcych im ludzi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia