Lalka Barbie od wielu lat jest wymarzonym prezentem dla każdej małej dziewczynki. Dziewczynki marzą o tym, że pewnego dnia staną się podobnymi do tych lalek: będą mieć tak samo smukłą talię i długie nogi. Brzmi jak pozornie nieosiągalne marzenie. Ale czy tak jest w rzeczywistości?

Na świecie są co najmniej dwie dziewczyny, dla których takie marzenie stało się rzeczywistością. Im udało się przyciągać do siebie uwagę tysięcy ludzi na całym świecie właśnie dlatego, że ich wygląd jest bardzo zbliżony do wyglądu tych słynnych lalek. Stali się popularni nie dlatego, że podzielili się swoją wiedzą o czymś ze światem, ale ze względu na swój niesamowity wygląd, w który musieli zainwestować dużo czasu i wysiłku. W prawdziwym życiu te dziewczyny przyciągają wiele spojrzeń, wywołując szczery podziw lub oszołomienie. Ale jedno jest pewne: te „Barbie” nikogo nie pozostawiają obojętnym.

Poznajmy historie tych dziewczyn:

Valeria

Ukraińska Barbie Valeria zyskała sławę dzięki niesamowitemu podobieństwu do tej słynnej lalki. Dziewczyna prowadzi bloga na Instagramie, wiec każdy chętny może podziwiać jej niezwykłe piękno.

Popularne wiadomości teraz

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Jednak ta dziewczyna nie urodziła się z takim wyglądem. Ona była po prostu ładna, jak wszystkie inne dziewczyny. Valeria wielokrotnie zmieniała swój wygląd, aby uzyskać wymarzona twarz oraz sylwetkę jak u lalki.

Chirurdzy plastyczni zmienili rysy jej twarzy nie do poznania, a odpowiednio dobrany makijaż, bez którego Valeria nigdy nie wychodzi z domu, dopełnił jej wizerunek. Dzięki temu dziewczyna wygląda zupełnie jak lalka Barbie. I to czyni ją naprawdę wyjątkową.

Anastazja

W pewnym momencie życie tej dziewczyny zaczęło się walić: ona miała pecha z praca, co ostatecznie wykończyło dziewczynę. Ona straciła wiarę w siebie, zamknęła się w swoim mieszkaniu i przestała kontaktować się z ludźmi. Dziewczyna miała bardzo niestabilny stan emocjonalny.

Jedyną rzeczą, która przynosiła jej radość, był Internet. To tam ona znalazła nowych przyjaciół – całe jej życie mijało się w sieci. Ci ludzie zainspirowali ja do stworzenia własnego blogu na temat “beauty”.

Dziewczyna była mistrzynią w robieniu makijażu, wiec szybko zyskała dużą liczbę followersów. Jej filmiki zebrały wiele wyświetleń. Ona zyskała dużą popularność dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi, ale wciąż nie ma przyjaciół w realnym życiu z powodu swojej nieśmiałości.

Dziewczyna w takim stopniu przyzwyczaiła się do wizerunku „dziewczyny z anime”, że nigdy mu nie zdradza. Aby przyjść do pracy na czas, dziewczyna musi wstać o piątej rano, w przeciwnym razie po prostu nie będzie miała czasu na nałożenie makijażu. Większość czasu zajmuje malowanie oczy.

Kiedy Anastazja zmywa swój niezwykły makijaż, to wygląda jak zwykła dziewczyna. Gdyby pewnego dnia ona nie wymyśliła tak kreatywnego wizerunku, na pewno nie zyskałaby tak dużą popularność i sławę.

Dziewczyna przeszła kilka operacji, których wynik ja mile zaskoczył. Dziewczyna planuje dalej zmieniać swoje ciało, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do wizerunku lalki: na przykład skorygować kształt oczu. Ponadto dziewczyna zastanawia się nad chirurgicznym usuwaniem żeber, aby zrobić swoja talie bardziej smukłą.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia