Filmik z kotem, który uratował dziecko przed upadkiem, natychmiast stał się hitem sieci.

Kiedy w domu pojawia się małe dziecko, spokój i cisza staja się głównym marzeniem rodziców. Maluszek potrzebuje dużo uwagi, lecz kontrolowanie każdego jego kroku jest niezwykle trudnym zadaniem. Natomiast ta rodzina ma szczęście, ponieważ ma kota, który jest najlepsza niania na świecie. Filmik, który został opublikowany na profilu Instagram koto__mania jest tego potwierdzeniem.

Głównymi bohaterami tego zabawnego filmiku są dzieciak i bardzo leniwy, lecz opiekuńczy kot. Na nagraniu widać, jak ten puszysty przyjaciel wczepił się pazurami do ubranka dziecka. Najwyraźniej dzieciak dopiero niedawno nauczył się chodzić i czasami ma z tym pewne trudności. Tak więc w pewnym momencie dziecko traci równowagę i zaczyna się przewracać do tyłu, ale kot-niania chwyta go i nie pozwala mu spaść na podłogę.

Potem dziecko popędziło przez pokój, ale kot go nie puścił i powlókł się za nim po podłodze. W ten sposób rodzice maluszka znaleźli nianię, która w razie potrzeby zadba o niego, a kot znalazł sposób na poruszanie się po domu, nawet nie podnosząc się z podłogi.

Popularne wiadomości teraz

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Internauci byli zachwyceni tak słodkim filmikiem. Wiele osób zdecydowało, że kot po prostu wykorzystuje dziecko do własnych celów, podczas gdy inni napisali, że zwierzak bawi się z dzieckiem w pociąg.

„Pasażer na gapę”, „Bezczelny leniuszek!”, „Najlepsza taksówka na świecie...”, „Koty rasy kurylski bobtail są najlepszymi nianiami”, „Tak wygląda człowiek, który wziął kredyt hipoteczny”, „Ruda przyczepa”, „Kot-trenażer”, „Przecież to jest zając! ”, „Trening z obciążeniem ”, „Zabierz mnie ze sobą! Nie pożałujesz tego”, „Zabawa w pociąg”- pisali internauci w komentarzach pod filmikiem.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia