We współczesnym świecie coraz więcej kobiet występuje o rozwód. Cóż, najprawdopodobniej łatwiej im rozstać się z mężem niż pokonać kryzys w związku. Sugerujemy, że wśród waszych znajomych także jest wiele kobiet, które rozwiedli ze swoimi partnerami. Obecnie co druga młoda żona w pewnym momencie decyduje się na zerwanie relacji z mężem. Natomiast niewielu z nich udaje się zbudować nowy mocny związek, ponieważ większość mężczyzn woli unikać rozwiedzione kobiety.

Każda samotna kobieta zasługuje na szczęście. Zdarza się, że po zawarciu ślubu mężczyzna zmienia się o 180 stopni. Lecz gdyby każda kobieta nauczyła się szukać przyczyny kryzysu w związku oraz eliminować ja, to wiele rodzin można byłoby uratować.

Wcześniej status rozwiedzionej kobiety był wyrokiem, a ponowne zawarcie małżeństwa wydawało się nieosiągalnym wyzwaniem. Natomiast współczesne kobiety wcale nie mają z tym problemu.

Chcemy opowiedzieć Wam historię jednej dziewczyny, która zdecydowała się na rozwód.

Po raz pierwszy ona zaczęła zastanawiać się nas rozwodem, kiedy zdała sobie sprawę, że jej mąż nie przynosi żadnej korzyści. Ona miała wiele obowiązków, dużo pracy oraz prac domowych. Musiała też opiekować się wszystkimi domownikami. Natomiast jej własne potrzeby nikogo nie interesowali. Pensja współmałżonka nie mogla pokryć jej wysiłków. Wtedy kobieta pomyślała, że ona będzie miała więcej korzyści, jeśli jej mąż będzie płacić jej alimenty.

Popularne wiadomości teraz

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Kobiety kobieta marzy o tym, że w jej życiu pojawi się książę z bajki, więc nie chce tracić czasu na mężczyznę, który nie spełnia jej oczekiwań.

Rozwiedzione kobiety z dziećmi nie szukają nowego partnera, ponieważ rozumieją, że większość mężczyzn nie interesują tacy kobiety. Mężczyzna nie potrzebuje cudzych dzieci, zwłaszcza że dzisiaj ojcowie nierzadko porzucają nawet własne dzieci. Takie kobiety najczęściej godzą się na role kochanki. Przecież one tez potrzebują wsparcia, nawet jeśli jest ono tymczasowe.

Rozwiedzione kobiety same są sobie winne. Mądra i odpowiedzialna kobieta wie, jak znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Cóż, oczywiście są sytuacje, kiedy rozwód jest jedyną szansą na normalne życie. Na przykład w przypadku przemocy domowej i tym podobnych sytuacjach.

Każdy mądry mężczyzna, zanim poślubi kobietę z dzieckiem, powinien lepiej ją poznać.

Fajnie, jeśli mężczyzna ma szczęście spotkać wspaniałą kobietę, z którą jest mu ciepło i przytulnie. Niemniej jednak warto zachować ostrożność.

Jeśli mężczyzna poślubia rozwiedzioną kobietę, oznacza to, że wraz z tym bierze na siebie odpowiedzialność za rozwiązanie wszystkich jej problemów, które pojawiły się na długo przed jego pojawieniem się w jej życiu. Mężczyzna powinien być świadomy tego, co czeka go w tym związku. Jeżeli każdy mężczyzna zda sobie sprawę z tego, że życie rodzinne nie jest żartem ani formalnością, to uchroni kobietę przed pochopnymi działaniami. 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia