Filmik na YouTube o Lilce, która mieszka w 9m kawalerce podbija sieć. Dlaczego? Wiele ludzi nie wyobraża sobie mieszkać w tak małym lokum, a dziewczyna jest ze swojego mieszkania zadowolona. Jak to możliwe?

Po pierwsze - mieszkanie bez lokatorów. To na tym aspekcie Lilce Charniuk zależało najbardziej. W końcu prywatność to bardzo cenna wartość w życiu. Jednak dziewczyna, prowadząc własną działalność w branży, która w aktualnej sytuacji gospodarczej ma się kiepsko - nie mogła sobie pozwolić na zbyt duże luksusy.

Niestety, ceny mieszkań wciąż rosną. Będąc singlem, dopiero zaczynającym swoją karierę zawodową naprawdę trudno wynajmować samemu mieszkanie w dużym mieście. Lilka także miała z tym problem.

Znalazła jednak kawalerkę, za którą płaci ok. 1000 zł czynszu, co nie rani aż tak mocno jej budżetu. Wada była tylko, albo aż - jedna - metraż 9m2. Jednak dziewczyna postanowiła spróbować i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę!

Oczywiście na początku było mi trochę ciężko, zwłaszcza pierwszego dnia, kiedy przywiozłam swoje rzeczy, wszystko ustawiłam i mogłam ruszać się tylko dookoła siebie. Wtedy byłam bardzo przerażona. Szybko jednak się rozpakowałam, zaczęłam sobie wszystko mądrze układać, kupiłam wieszak, postawiłam stolik i krzesło, więc teraz czuję się tu komfortowo - wyznała Lilka w wywiadzie dla Noizz.pl

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

I choć zapewne nie każdy z nas mógłby poradzić sobie w tak małej przestrzeni, takie życie ma jeden niepowtarzalny plus, a mianowicie - nie kupujemy zbędnych rzeczy, bo po prostu nam się one nie zmieszczą w mieszkaniu ;)

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem