Wielu nawet nie podejrzewa, że ​​najpowszechniejszy klucz może być używany w różnych praktykach ezoterycznych, ponieważ ma wielką magiczną moc.

Chcesz wiedzieć, dlaczego serwetki są wkładane do pralki

W różnych religiach potężne bóstwa posiadały klucze do świata, aw praktyce alchemików klucze były używane jako obiekt energetyczny zdolny do zjednoczenia niekompatybilnych w czasie i przestrzeni.

W magicznych rytuałach klucz symbolizuje zarówno ochronę obiektu (zamyka), jak i możliwość dostępu do niego (otwiera). Na końcu różnych rytuałów i zaklęć często pojawiają się frazy zawierające słowa „klucz” lub „zamek”.

Klucze są używane w wielu wróżbach i rytuałach: pomagają nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi, przewidzieć przyszłość, oczarować, wywołać lub usunąć szkody. W zależności od tego, kto ma klucze, można uzyskać różne magiczne efekty.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Aby osobiście nie zetknąć się z czarną magią, musisz zadbać o własne klucze: staraj się ich nie zgubić i nie oddawać w nieznane ręce. Każdy może samodzielnie wykonywać proste ceremonie i rytuały przy użyciu kluczy.

Aby rozpocząć, klucze należy "wyczyścić" w następujący sposób: wsyp 3-4 łyżki soli do woreczka wykonanego z dowolnego naturalnego materiału, zakop w nim klucz i mówiąc: "Oczyść sól i zabierz wszystko inne!" torebkę i zostaw w niej klucz do rana.

Rano wyjmujemy klucz, przecieramy go serwetką, a zużytą sól wlewamy do bieżącej wody. Klucz jest gotowy do użycia! Rytuał przejścia może pomóc rozwiązać trudny problem lub podjąć ważną decyzję.

Jak usunąć chwasty z ogrodu

Aby to zrobić, przed pójściem spać przeczytaj spisek: „Był zamek, był klucz. Klucz otwiera mój problem, otwiera drzwi do wolności. Amen. Niech będzie". Umieść klucz pod poduszką i śpij na nim przez 3 noce z rzędu bez wyjmowania klucza. W tym okresie zobaczysz proroczy sen lub otrzymasz nagłe rozwiązanie sytuacji.

Z klucza możesz zrobić talizman przeciwko uszkodzeniom i złemu oku. Aby to zrobić, nad „wyczyszczonym” kluczem w czasie pełni księżyca o północy przeczytaj spisek: „Jest siedem zamków, jeden klucz.

Na tych 7 zamkach jestem zamknięty przed złym okiem, zabezpieczony przed uszkodzeniem, ukryty przed szalonym biznesem. Siódmy zamek mnie chroni, nie pozwala nikomu do mnie przyjść. Naprawdę tak. " Następnie załóż klucz jako talizman, bez wyjmowania go. Wykorzystaj moc klucza na swoją korzyść.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem