Wiele osób preferuje płatności bezgotówkowe, ponieważ jest to wygodniejsze i przechowywane w jednym systemie, ale gotówka ma tę zaletę - może mieć magiczne moce, jeśli jest odpowiednio zarządzana i przechowywana.

Znaki zodiaku, które osiągają cele znacznie częściej niż inne

Aby Twoje pieniądze przyciągały jeszcze więcej, musisz je poprawnie przechowywać. Wiele przesądów wiąże się z drobiazgami.

Niektórzy są pewni, że lepiej nie przechowywać monet w dużych ilościach w domu, ale nasi przodkowie używali tych sposobów, aby przyciągnąć bogactwo.

Świnka skarbonka

Popularne wiadomości teraz

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem na plaży. Aktorka wyjechała na urlop do oceanu

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

Twoja skarbonka powinna być czerwona lub złota - są uważane za główne w przyciąganiu pieniędzy. Nie wlewaj jednak całej drobnej reszty do jednej skarbonki, w przeciwnym razie będzie to miało odwrotny skutek.

Weź monety o największym nominale i posortuj je od reszty, a następnie umieść je w skarbonce. Powinna stać w rogu każdego pokoju z wyjątkiem sypialni. Wtedy te pieniądze przyciągną inne monety o dużych nominałach za pomocą portali energetycznych.

Pod progiem

Taki amulet był umieszczany pod progiem w starożytności, aby przyciągnąć bogactwo. Ta metoda jest uważana za jedną z najstarszych i najbardziej skutecznych. To ważne - do rytuału potrzebna jest srebrna moneta.

Te kobiety są zawsze podziwiane przez mężczyzn za inteligencję

Jeśli przy wejściu do mieszkania nie ma progów lub nie można tam włożyć monety, należy ją umieścić pod dywanikiem przy wejściu. Najważniejsze jest to, że monety nie można tam zobaczyć i znaleźć. Na ceremonię musi być ściśle w jednym miejscu.

Zostaw przed lustrem

Za dobry znak uważa się, że ktoś przed wyjściem z domu kładzie pieniądze przed lustrem. Zrobi to kilka drobiazgów. Musisz upewnić się, że monety odbijają się w lustrze, a następnie wyjść z domu. Uważa się, że taki rytuał pomaga podwoić twoje dochody, tak jakby przyszły do ​​ciebie pieniądze z refleksji.

Talerz z drobną resztą

Kolejny rytuał przejścia polega na przechowywaniu małych rzeczy na talerzu w korytarzu. Umieść tam kilka monet, a następnie codziennie dodawaj jeden o dowolnym nominale. Uważa się to za dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i pomoże poprawić sytuację finansową rodziny mieszkającej w mieszkaniu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła