Julia Wieniawa jest powszechnie znaną polską piosenkarka, i tak samo niezawodowo aktorką. Dziewczyna nie tylko poświęca cały czas swojej karierze, ale tak samo i swojemu Instagramowi. Tam ona często dzieli się swoimi zdjęciami z jej ciekawego życia.

Dagmara Kaźmierska spędziła święta w tropikach

Oprócz kariery przyjaciel i urlopów Wieniawy, często możemy zauważyć jej piękne, własne mieszkanie. Jeżeli podoba się wam żółty kolor, minimalizm i styl retro, to gniazdko gwiazdy naprawdę dla waszego gustu. Ciekawe, czy sama ona zaprojektowała całe wzornictwo? Odpowiedź: nie. Jakoś w swoim wywiadzie z Jastrząb Post, dziewczyna przyznała się, że w tym jej pomagała projektantka:

Mieszkanie Julii Wieniawy
 

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

"Inspirowałam się trochę paryskim stylem, trochę skandynawskim… Bardzo różnym. Mam np. przepiękną welurową turkusową kanapę i turkusowe ściany, a reszta jest bardzo klasyczna i bardzo minimalistyczna. Mam projektantkę Marysię, która mi pomagała. Ale też wiele pozmieniałam, bo ja jestem trochę taka Zosia-Samosia. Wiele rzeczy chciałam mieć po swojemu, więc to jest trochę taki projekt mieszany”

Julia Wieniawa i jej łazienka

Julia Wieniawa

A jak wam mieszkanie Julii Wieniawy?

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa świętowała ze swoimi przyjeciełmi. Polska aktorka Julia Wieniawa zdecydowała już zacząć imprezować święta, a właśnie zorganizowała sobie "śledzika". Do swojego mieszkania zaprosiła Jessicę Mercedes i Macieja Musiałowskiego.  W mieszkaniu Julii jest bardzo przytulne i pięknie. Podłoga została wykonana z drzewa włoskiego orzecha, W pokoju znajdują się różne rodzaje roślin domowych. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com