Ezoteryka

Jasnowidze, szamani i ludzie ze zdolnościami paranormalnymi twierdzą, że w tej chwili podświadomość osoby jest najbardziej wrażliwa.

Znaki zodiaku a ich życzenia

Według religii chrześcijańskiej Jezus został ukrzyżowany o godzinie 15:00. Alternatywą dla tego czasu są 3 godziny po północy.

Święta Inkwizycja, opierając się na tym, zorganizowała w tym konkretnym czasie łapankę na czarownice. Kobieta przyłapana na ulicach w mrocznej epoce średniowiecza była a priori uważana za czarownicę.

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Cały świat obserwuje te bliźniaki od ich narodzin

W afrykańskiej religii Voodoo właśnie o tej porze wzywany jest duch strażnika piekła, Papa Legba, który jest uważany za pośrednika między światem żywych a duchami.

Co mówią fizjolodzy

Ponieważ nikt nie dostarczył dowodów na nieziemskie zjawiska, przyjrzyjmy się naukowym podstawom, dlaczego ludzie często budzą się dokładnie o 3 nad ranem i z czym związane są tajemnicze wydarzenia tego czasu.

Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek. Komentarze fanów nie pozostawiaja złudzeń

Około godziny 3 po północy osoba wchodzi w fazę REM, która charakteryzuje się aktywnością mózgu. Ciało jest maksymalnie zrelaksowane, tętno i ciśnienie są obniżone. Przebudzenie w tym okresie powoduje brak równowagi psychicznej i napięcie nerwowe.

Stąd ostrzejsza reakcja na świat, a biorąc pod uwagę, że godziny przedświtu są najciemniejsze, otaczająca nas ciemność tworzy mistyczną scenerię. Ponadto podczas snu REM organizm ludzki nie reguluje dobrze temperatury. Stąd tak zwany mróz, o którym często mówią ezoterycy.

Dlaczego się budzimy

Powody przebudzenia są bardzo przyziemne. Mogą być spowodowane ciągłym stresem, nadużywaniem produktów zawierających kofeinę (mocna herbata, czekolada, kawa), niewygodnym materacem, zaburzeniami hormonalnymi. Duszność i suche powietrze w sypialni mogą również powodować, że budzisz się z uczuciem przerażenia, że ​​dławią cię złe duchy.

Dlatego, jeśli to możliwe, śpij przy otwartym oknie. Wypij filiżankę mięty, rumianku lub dziurawca przed pójściem spać. Możesz dodać łyżkę miodu. Materac i poduszka powinny być wygodne, a koc powinien być lekki.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła