Mama rozwiesiła pranie i postanowiła przyszyć guzik na swojej koszuli. Posprzątała wszystkie zabawki w pokoju dziecięcym, wytarła naczynia, podłączyła telefon do ładowania. Podlała kwiaty na balkonie, umyła filiżanki, powiesiła czyste ręczniki w łazience. Westchnęła cichutko i poszła do sypialni. Zamarła na kilka sekund, ponieważ pisała wiadomość do nauczyciela, potem włożyła kieszonkowe dziecka do plecaka i odłożyła książkę na miejsce. Wzięła prysznic, wykonała wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i umyła zęby.

- Dlaczego jeszcze nie idziesz do łóżka? - krzyknął tato z innego pokoju.

- Już idę, - powiedziała matka.

Po umyciu zębów przypomniała sobie, że trzeba jeszcze nasypać karmę do miski psa. Sprawdziła też, czy wejściowe drzwi są zamknięte, i wyłączyła światło w korytarzu. Weszła do pokoju dziecięcego, pocałowała je, wzięła skarpetki i spodenki, które miały na sobie dzieci, i wrzuciła je do kosza na pranie. Sprawdziła zadanie z matematyki, nad którym akurat siedział najstarszy syn.

kobieta może wiele
kobieta może wiele

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna karmiła bezpańskiego psa kiełbasą, a pies nie mógł powstrzymać łez

Kazimierz Mazur obchodzi urodziny

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Dotarła do sypialni, nastawiła budzik, wyciągnęła czyste rzeczy dla dzieci na następny dzień, wyczyściła im buty i zaplanowała kilka ważnych rzeczy na jutro.

Akurat w tym momencie tato krzyknął z salonu: „Idę położyć się. Chcę spać". Szybko poszedł do sypialni i położył się na łóżku. Ogólnie działo się to każdego dnia. Dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyźni? Ponieważ nie mają szansy spokojnie odejść: zawsze mają milion rzeczy do zrobienia.

Natomiast tato naprawdę od razu poszedł do sypialni. Ogólnie nic specjalnego. Dlaczego kobiety żyją dłużej? Ponieważ nie mogą odejść wcześniej: mają za dużo do zrobienia…”.

Samanta Villar i Sarah Brun (z książki „Jak żyć, kiedy wszystko zależy od Ciebie”).

Czy zgadzasz się z tym, co przeczytałaś?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu