Pewnego razu jedna dziewczyna zobaczyła w pobliżu kosza na śmieci bezpańskiego psa, który nie mógł nawet wstać. On miał połamane wszystkie 4 lapy – najwyraźniej jakiś lekkomyślny kierowca przejechał po nim i nawet nie zadał sobie trudu, aby zatrzymać się i pomóc zwierzęciu.

Jacyś ludzie z okolicy powiedzieli dziewczynie, że pies leżał tak przez ostatnie 4 dni. Ten fakt, że ten pies w ogóle przeżył, nie można nazwać niczym innym jak prawdziwym cudem.

dziewczyna uratowała psa
dziewczyna uratowała psa

Dziewczyna natychmiast wzięła psa na ręce i udała się do weterynarza. Lekarze zbadali zwierzę i powiedzieli, że pies potrzebuje pilnego leczenia i całodobowej opieki – nie każda osoba zgodzi się na cos takiego. Natomiast dziewczyna była bardzo zdeterminowana! Pies dostał imię Hachiko.

„Ja rzuciłam stałą pracę, chociaż miałam tam niezłą pensję jak na nasze standardy. Teraz mogę opiekować się Hachiko, robić mu różne zastrzyki, codziennie zabierać go do weterynarza. Teraz on czuje się trochę lepiej i stopniowo wraca do zdrowia!” - mówi ratowniczka.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

Kolor aury według daty urodzenia: poznaj swoją przyszłość i odkryj w sobie nowe talenty

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Los człowieka: co może powiedzieć o nas miesiąc naszego urodzenia?

Opiekować się psem dziewczynie pomaga jej przyjaciółka, z którą oni wspólnie wynajmują mieszkanie. Kiedy ona musi wyjechać, koleżanka starannie wykonuje jej obowiązki i dba o psa.

dziewczyna uratowała psa
dziewczyna uratowała psa

Hachi okazał się bardzo miłym oraz wdzięcznym psem. Jak dotąd on niestety nie może normalnie się poruszać ani wykonywać komend, ale potrafi robić najważniejsze – szczerze kochać! Kiedy on patrzy na swoją ratowniczkę oczami pełnymi wdzięczności, ona nie potrzebuje nic więcej...

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła