Niestety, ludzie przychodzą i odchodzą z naszego życia. Nawet po szalonej miłości kochanki mogą zdać sobie sprawę, że dzieli je przepaść, i się rozstać.

Natomiast w życiu jest pewna ciekawostka: eksy zawsze wracają. Niczym karaluchy pojawiają się w waszym życiu po 3 miesiącach, 3 tygodniach lub 3 latach, kiedy te relacje was wcale już nie interesują, kiedy być może zaczęliście już nowe życie i jesteście absolutnie szczęśliwi. I tu nagła wiadomość „Cześć”, która sprawia, że ​​zanurzasz się we wspomnieniach z przeszłości.

Przecież doskonale wiesz, czym to grozi: warto zawsze pamiętać o tym, że powrót do eksa nie zawsze jest dobrym pomysłem. Czasami po wielu latach rzeczywiście można zbudować silny związek z byłym. Lecz jest to raczej rzadkość, wyjątek. Zanim ponownie zanurzysz się w ten związek, musisz zadać sobie jedno pytanie: czy jesteś pewna, że naprawdę tego chcesz?

Czy na pewno chcesz ponownie przez to przejść?

Wasze relacje intymne mogły być oczywiście niesamowite, ale czy to jest warte tego, żeby zapomnieć o tym, ile bólu ten człowiek wam zadał i na pewno zada ponownie?

Popularne wiadomości teraz

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Cały świat obserwuje te bliźniaki od ich narodzin

Chodzi nie tylko o zdrady lub nadużycie alkoholu, przecież czasami on irytował cię, kiedy po prostu rozrzucał skarpetki po całym mieszkaniu lub obcinał paznokcie na stole w jadalni. Może nie dawał ci prezentów, nie poświęcał ci wystarczająco czasu –  ta lista może być naprawdę długa.

Nie zapominaj o najważniejszym: z jakiegoś powodu on jednak został twoim eksem.

Dlaczego zerwaliście? Co sprawiło, że byłaś na tyle zniesmaczona, że zdecydowałaś się zerwać z nim? Może lepiej, żebyście zostaliście przyjaciółmi i nie zaczynaliście wszystkiego od nowa… Jeśli wtedy nie pogodziłaś się z jego niedociągnięciami, jest mało prawdopodobne, aby teraz cokolwiek się zmieniło. Nie warto cieszyć siebie próżnymi nadziejami na szczęśliwą przyszłość.

I zapewne zauważyłaś, że eksy pojawiają się akurat wtedy, gdy już spotkałaś kogoś – z ta osoba jest ci tak dobrze, ale nie jesteś jeszcze do końca pewna, czy jesteś gotowa na zbudowanie nowego związku. Czy jesteś gotowa poświęcić nowy szczęśliwy związek na rzecz tego, o którym już wszystko wiesz?

Może jednak nie warto wracać do przeszłości? Nie ma znaczenia, kto zainicjował rozstanie. Eksy powinni pozostać w przeszłości, wspomnieniach i nie powinni próbować wskrzeszać tego, co dawno umarło. Nie bój się zmian, nie bój się kochać i zanurzać się w nowej relacji.

Nowe doświadczenie, nowa osoba, nowe wrażenia na pewno brzmią lepiej niż powrót do osoby z bagażem starych uraz i nieporozumień.

Jeśli powodem waszego rozstania była zdrada, musisz zastanowić się 100 razy, zanim dasz tej osobie drugą szansę. Nikt nie może dać ci gwarancji, że tym razem to nie skończy się to samo, jak i poprzedniego razu.

Jeśli jednak znowu zaczęłaś spotykać się z eksem, to zapomnij o przeszłości, odśwież ten związek, wyrzuć zło z pamięci, bo tylko wtedy wy będziecie mieli szanse stworzyć coś nowego i lepszego. Zawsze pamiętaj o tym, czego ty tak naprawdę chcesz i czekasz od tych relacji, aby nie zostać ze złamanym sercem.

Jak uważasz, związek z eksem może mieć szczęśliwe zakończenie czy nie?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła