Ta wyjątkowa dziewczynka poszła do pierwszej klasy, gdy zaledwie skończyła cztery lata – to jest prawdziwa rzadkość. Wiele starszych dzieci pozazdrościłoby jej umiejętności – czterolatka nie tylko umiała pisać i czytać, ale też z zapałem uczyła się podstaw chemii, a w czasie wolnym pisała wiersze.

Alina została ośmioklasistką w wieku 11 lat – dzięki temu dziewczyna została wpisana do księgi rekordów.

Ta wyjątkowa dziewczynka jest trzecią córką w rodzinie swoich rodziców. W bardzo młodym wieku odkryła zainteresowanie badaniem liter i cyfr. Matka zachęcała córkę do zdobywania wiedzy i pomagała jej nauczyć się wszystkiego nowego. Po spędzeniu zaledwie roku w ogrodzie dziewczyna się tam nudziła i poproszono o pójście prosto do szkoły.

cudowne dziecko
cudowne dziecko

Ta wyjątkowa dziewczynka jest trzecią córką w rodzinie. Rodzice od razu odkryli zainteresowanie dziecka literami i cyferkami. Matka zachęcała córkę do nauki i pomagała jej we wszystkim. Po roku w przedszkolu stało się jasne, ze dziewczynka się tam nudzi, co więcej, ona sama poprosiła rodziców zapisać ja do szkoły.

Popularne wiadomości teraz

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

Horoskop zdrowia na 2021 rok. Na co warto zwrócić uwagę?

Podczas gdy jej koledzy z klasy uczyli się przez rok w pierwszej klasie, Alina ukończyła czteroletnią szkołę podstawową. W wieku trzynastu lat była już studentką liceum specjalizującego się w chemii, miłość do której z biegiem lat tylko rosła. W tym samym czasie Alina kończyła naukę w liceum ogólnokształcącym!

cudowne dziecko
cudowne dziecko

Siedemnastoletnia absolwentka, która skończyła szkole z wyróżnieniem, stanęła przed niesamowitym problemem – bezrobociem. Do osiągnięcia pełnoletności żadna firma nie chciała zatrudnić dziewczynę, a co więcej, ona nie mogła żadnej pracy, nawet tej, która nie wymagała żadnych kwalifikacji.

Publikacja o problemie znalezienia pracy dla Aliny nie mogla pozostać niezauważona przez centrum zatrudnienia, który pomógł dziewczynie znaleźć pracę – w końcu dziewczyna została zatrudniona jako asystent laboratoryjny w jednym z przedsiębiorstw przemysłowych w jej mieście.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła