Projektanci wnętrz zalecają bardzo poważnie podchodzić do dekoracji wnętrz, ponieważ każdy nawet najmniejszy szczegół ma wielkie znaczenie. Eksperci opracowali kilka zasad, dzięki którym wasze mieszkanie będzie wyglądać znacznie lepiej.

1.     Kolorowe doniczki

Wielokolorowe doniczki wykonane z różnych materiałów często powodują pewną dysharmonię w dowolnym pomieszczeniu, dlatego, aby rośliny doniczkowe nie zepsuły waszego wnętrza, lepiej zawsze wybierać doniczki w tym samym kolorze.

Ważną częścią wnętrza są rośliny doniczkowe
Ważną częścią wnętrza są rośliny doniczkowe

2.     Magnesy na lodówcę

Chociaż magnesy służą jako cenna pamiątka, oni niestety dość często psują wnętrze kuchni. Dlatego bez tych „krzyczących” drobiazgów kuchnia będzie wyglądać bardziej harmonijnie.

3.     Obrusy i pościel

Takie detale potrafią natychmiast zepsuć wygląd każdego pomieszczenia, jeśli oni nie będą dopasowane do pokoju kolorystycznie. Na przykład, jeśli pokój jest jasny, a koc lub obrus jest kolorowy, to zdecydowanie będzie wyglądać brzydko.

Popularne wiadomości teraz

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

Jedno serce na dwóch: w Indiach urodziły się niezwykłe bliźniaki syjamskie (ZDJĘCIA)

Możesz zrobić tak, ze dowolny pokój w twoim mieszkaniu stanie się bardziej przytulny
Możesz zrobić tak, ze dowolny pokój w twoim mieszkaniu stanie się bardziej przytulny

4.     Deska do prasowania

Deska do prasowania to bardzo wygodna i często niezastąpiona rzecz w każdym domu, ale jeśli w pomieszczeniu nie ma dla niej miejsca, jej wygląd może również bardzo zepsuć wnętrze. Pokój będzie wyglądał tak, jakby czeka na was przeprowadzka.

5.     Buty na korytarzu

Wiele osób często zostawia wszystkie swoje buty prosto na korytarzu, ale nawet taki mały drobiazg sprawia wrażenie bałaganu w domu. Dlatego lepiej przechowywać wszystkie buty w specjalnych szafkach.

6.     Przyprawy i produkty na blacie kuchennym

Wygląd kuchni również nadaje jej przytulności
Wygląd kuchni również nadaje jej przytulności

Przyprawy i produkty lepiej przechowywać w zamkniętych szafkach, bo oni od razu rzucają się w oczy, a czasem nawet wyglądają niechlujnie – jeśli na blacie jest dużo słoików, wydaje się, że kuchnia jest brudna.

7.      Leki w widocznym miejscu

Takich rzeczy również lepiej nie umieszczać w widocznych miejscach. Po pierwsze, jest to niebezpieczne, zwlaszcza jeśli w domu są małe dzieci, a po drugie, mnóstwo otwartych opakowań leków na pewno nie dodają wnętrzu uroku. 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła