Tego dnia Kamil umówił się ze swoją dziewczyną na randkę. Wyruszając na to spotkanie, facet nawet nie podejrzewał, jaka przygoda jego czeka. Dziewczyna mieszkała na wsi, wiec zakochani postanowiły wybrać się na spacer do lasu. Jednak ich romantyczny spacer skończył się, zanim się zaczął.

Oni akurat przechodzili obok jeziora z bagnistym brzegiem, kiedy zauważyły, że w tym bagnie szamota się jakieś dziwne stworzenie, które wydaje nie mniej dziwne dźwięki. W końcu oni zdecydowali się podejść bliżej, ponieważ nie potrafili zrozumieć, co to za zwierze. Wtedy oni zobaczyli dużego psa, podobnego do owczarka środkowoazjatyckiego.

Zwierzę było prawie całkowicie zanurzone w mulistej wodzie. Pies ze wszystkich sił starał się utrzymać głowę nad wodą, część jego szyi była nadal widoczna. Jednak jego ciało i lapy były zanurzone w bagnach. Jeszcze kilka minut i ten pies mógł po prostu utonąć.

Facet oczywiście nie chciał, aby zwierzę utonęło. Wtedy on rozebrał się i zaczął wyciągać psa z tego bagna.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Krupa zamieściła kadr prosto z łóżka. Odważne zdjęcie modelki zachwyciło fanów

Doberman uratował życie 17 miesięcznej dziewczynce

Anna Lewandowska pokazała swój wyrzeźbiony brzuch. Po niedawnym porodzie figura trenerki wygląda zjawiskowo!

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Pies był bardzo zmęczony i dlatego nie rozumiał, co jest bardziej niebezpieczne – bagno lub zbliżający się do niego facet. Kiedy Kamil zbliżył się do psa, on zaczął szczekać na niego. Facet postanowił nie zwracać na to uwagi, ponieważ trzeba było jak najszybciej go uratować. On wziął psa na ręce i zaczął wychodzić z bagna.

Dno bagna było bardzo lepkie, a zwierzę było o wiele większe niż facet. Ponadto facet był bardzo wystraszony, ponieważ nie wiedział, gdzie są głębokie miejsca w tym bagnie i czy on sam w ogóle potrafi z niego wyjść.

Jednak facet nie zamierzał zostawić psa na śmierć. Kamil miał doświadczenie w pomaganiu zwierzętom: zgłosił się na ochotnika do jednego ze schronisk dla zwierząt. Ponadto, okazało się, ze on jest nauczycielem z edukacji dla bezpieczeństwa. Pewnego dnia on nawet musiał stawić czoła następstwom powodzi, więc był całkiem pewny siebie i kontrolował sytuację.

Kiedy mu w końcu udało się wyciągnąć zwierzę na brzeg, obaj natychmiast upadli ze zmęczenia. Pies leżał na boku przez pół godziny i głęboko oddychał – on nie mógł nawet ruszyć łapami, był tak wyczerpany.

Pół godziny później pies powoli wstał, kilkakrotnie zaszczekał na parę, co najprawdopodobniej oznaczało podziękowanie, i poszedł sobie gdzieś.

W drodze do domu para przypomniała sobie, że oni widzieli w lesie mężczyznę z dwoma psami, około godzinę przed znalezieniem psa na bagnach. Może to był jego właściciel? Wtedy pies najprawdopodobniej poszedł go szukać.

Zakochani spodziewali się, ze pies znajdzie swojego pana i więcej nie wpadnie w tarapaty.

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach