Dla Riley Horner z Illinois (USA) każdy dzień jest 11 czerwca. Wszystko przez to, ze dziewczyna ma nietypową formę amnezji, której przyczyny nie mogą zrozumieć ani rodzice, ani lekarze.

11 czerwca Riley brała udział w szkolnym koncercie. Podczas tańca jej koledzy podnosili jedna z uczennic i ta dziewczynka przypadkowo kopnęła Horner w głowę. Od tego czasu jej życie przypomina Dzień Świstaka. Lekarze nie są w stanie postawić dokładną diagnozę ani przepisać dziewczynie jakieś leki, lecz nie tracą nadziei na jej wyzdrowienie. 

Życie Riley stało się prawdziwym koszmarem. Dziewczyna chodzi do szkoły, ale nie pamięta materiału z lekcji, nie pamięta, gdzie jest jej szafka z ubraniami, kim są jej koledzy z klasy. Dziewczyna musi robić notatki, prowadzić dziennik i robić smartfonem zdjęcia wszystkiego, co ją otacza.

Riley Horner pamięta tylko 11 czerwca, czyli dzień, w którym ona straciła pamięć

Popularne wiadomości teraz

Córka Moniki Zamachowskiej pozuje do zdjęcia z nowym braciszkiem. Dziennikarka zachwycona

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem. Henio ma już 4 miesiące

Horoskop słabości: jakie nałogi ma każdy ze znaków zodiaku?

Dzięki tym notatkom Riley przypomina sobie, co stało się z nią kilka dni temu, a czasami nawet co wydarzyło się kilka godzin temu. Niedawno na przykład zmarł jej wujek (brat jej matki) i chociaż rodzice Riley mówią jej o tym codziennie, ona nadal nie potrafi tego zapamiętać.

Matka i ojciec Riley cierpią nie mniej niż sama dziewczynka, ponieważ nie wiedzą, co czeka ich córkę w przyszłości. Obecnie cała rodzina marzy tylko o tym, żeby Riley wyzdrowiała i odzyskała pamięć.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach