Ten roczny buldog doświadczył już krzywdy. Jako mały szczeniak mieszkał ze swoimi właścicielami. Niestety został porzucony i właśnie wtedy zaczął rozgrywać się jego dramat. Psiak był uroczy i mimo wszystko garnął się do ludzi. Jednak rozumiał komendy tylko w jednym języku.

Polski serial "W głębi lasu" okrzyknięty najchętniej oglądanym serialem na Netflixie

Hector został przywiązany do bramy organizacji charytatywnej Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) w West Yorkshire.

Kiedy Hektor trafił do organizacji pracownicy próbowali porozumieć się z psiakiem i zaczęli wydawać mu podstawowe polecenia, takie jak "siad", "łapa", "zostań" i "leżeć" po angielsku, jednak Hektor na nie nie reagował.

Wówczas personel zorientował się, że pies może zwyczajnie ich nie rozumieć. Pracownicy prześledzili monitoring i natychmiastzorientował się, że samochód mężczyzny, który porzucił psa, miał zagraniczne tablice rejestracyjne,

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Nie wiedzieli w jakim języku może rozumieć Hektor więc próbowali wszystkich języków. Okazało się, że Hector reaguje na język niemiecki, a jego poziom przeszkolenia jak na rocznego psiaka jest bardzo wysoki.

Chcąc zapewnić Hektorowi możliwość adopji na terenie Anglii pracownicy zaczęli uczyć psiaka nowego języka.

Zaczęliśmy wprowadzać go w angielskie słowa i używaliśmy sygnałów ręcznych wraz z komendami werbalnymi, więc zaczął bardzo szybko je rozumieć. Jest bardzo inteligentnym psem i jest bardzo oddany. To taki kochany i łagodny olbrzym

Hektor to zdolny uczeń i świetnie sobie radzi z przyswajaniem nowego języka. Trwają poszukiwania rodziny adopcyjnej dla buldoga. Bariera językowa została przełamana jednak ważne, aby nowi właściciele Hektora byli niepalący. Pies kiedy trafił do organizacji miał na ciele ślady po przypaleniach i bardzo źle znosi zapach dymu papierosowego.

Życzymy powodzenia i gratulujemy :)

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem