Jak udekorować swój dom na Wigilie oraz Sylwestra, aby stworzyć prawdziwą świąteczną atmosferę? Cały świat już nie może się doczekać dnia, kiedy można będzie przewrócić kartkę i przywitać nowy rok, który  przyniesie wszystkim nowe nadzieje.

Wigilia jest uważana za święto rodzinne. Dlatego tego dnia rodziny spotykają się w najbliższym gronie, przygotowują wiele pysznych dań, rozrywek, dekorują dom oraz stawiają choinkę, która jest jednym z najważniejszych symboli świat.

Możecie wybrać choinkę o dowolnym rozmiarze, wszystko zależy od wysokości waszych sufitów i wielkości pomieszczenia. Niewątpliwie im bardziej zielona i zielona będzie choinka, tym bardziej świąteczna atmosfera będzie w domu.

Przejrzyj galerie zdjęć poniżej, które niewątpliwie zainspirują cię do stworzenia niesamowitej magicznej atmosfery w twoim domu.

W niektórych krajach ludzie często dekorują nie tylko wnętrza domu, ale także fasady. Na frontowych drzwiach wieszają wieńce bożonarodzeniowe oraz girlandy, a obok domu stawiają figurki zwierzątek, Świętego Mikołaja, bałwana i inne  atrybuty odpowiadające tej porze roku.

Popularne wiadomości teraz

Blanka Lipińska eksponuje swoje ciało w stroju kąpiełowym. Figurą pisarki zachwyca się każdy Polak!

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Zapomnij o piekarniku: prosty przepis na przepyszne domowe ciasto z 3 składników

Aby dodać trochę romantycznej atmosfery, udekoruj dom świecami, świerkowymi gałązkami oraz świątecznymi zabawkami. Pięknie ozdobiony kominek również wygląda bardzo stylowo.

Cóż, jak tu bez prezentów? Wybierz prezenty dla wszystkich domowników, zadbaj o świąteczne opakowanie oraz umieść je pod choinką.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła