Jak udekorować swój dom na Wigilie oraz Sylwestra, aby stworzyć prawdziwą świąteczną atmosferę? Cały świat już nie może się doczekać dnia, kiedy można będzie przewrócić kartkę i przywitać nowy rok, który  przyniesie wszystkim nowe nadzieje.

Wigilia jest uważana za święto rodzinne. Dlatego tego dnia rodziny spotykają się w najbliższym gronie, przygotowują wiele pysznych dań, rozrywek, dekorują dom oraz stawiają choinkę, która jest jednym z najważniejszych symboli świat.

Możecie wybrać choinkę o dowolnym rozmiarze, wszystko zależy od wysokości waszych sufitów i wielkości pomieszczenia. Niewątpliwie im bardziej zielona i zielona będzie choinka, tym bardziej świąteczna atmosfera będzie w domu.

Przejrzyj galerie zdjęć poniżej, które niewątpliwie zainspirują cię do stworzenia niesamowitej magicznej atmosfery w twoim domu.

W niektórych krajach ludzie często dekorują nie tylko wnętrza domu, ale także fasady. Na frontowych drzwiach wieszają wieńce bożonarodzeniowe oraz girlandy, a obok domu stawiają figurki zwierzątek, Świętego Mikołaja, bałwana i inne  atrybuty odpowiadające tej porze roku.

Popularne wiadomości teraz

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Ania Starmach eksponuje swój ciążowy brzuszek. Poród tuż-tuż!

Aby dodać trochę romantycznej atmosfery, udekoruj dom świecami, świerkowymi gałązkami oraz świątecznymi zabawkami. Pięknie ozdobiony kominek również wygląda bardzo stylowo.

Cóż, jak tu bez prezentów? Wybierz prezenty dla wszystkich domowników, zadbaj o świąteczne opakowanie oraz umieść je pod choinką.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem