Do ginekologicznego gabinetu często przychodzą młode niedoświadczone dziewczyny, które nie wiedzą, z której strony podejść do fotela ginekologicznego, kobiety w ciąży, z którymi często zdarzają się komiczne sytuacje, oraz po prostu bardzo ekscentryczne panie.

Ginekolodzy podzielili się zabawnymi historiami ze swojej praktyki.

Historia 1 “Zagubiona prezerwatywa”

„Kiedyś przyszła do mnie na wizytę para zakochanych, chłopak i dziewczyna. Oboje byli bardzo zmartwieni. Pytam ich, co ich martwi. Wahają się, wzruszają ramionami, wymieniają spojrzenia, rumienią się. W końcu jednak powiedzieli, o com im chodzi. Okazało się, że podczas seksu… „zgubili” prezerwatywę w pochwie dziewczyny. Mówią, że szukali, szukali, ale nie znaleźli.

Usadziłam dziewczynę na fotel ginekologiczny i zbadałem ją. Oczywiście w środku nie było żadnej prezerwatywy. Nie wiem, gdzie go zgubili, ale na pewno szukali w złym miejscu!”

Z kobietami w ciąży bardzo często zdarzają się jakieś zabawne sytuacje, ponieważ mózg przyszłej matki jakby ignoruje wszelkie nieistotne dla dziecka informacje.

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Historia 2 "Zła pamięć"

„Pewnego razu przyszła do mnie dziewczyna w ciąży, od której trzeba było pobrać wymazy. Taka młoda dziewczyna, około 18 lat. Była jeszcze na wczesnym etapie ciąży. Powiedziałem jej, żeby się rozebrała i położyła na fotelu. Odwróciłam się na chwile, aby wyjąć pędzelek i probówkę, założyłam jednorazowe rękawiczki – standardowy etap przygotowawczy. Wracam do pacjentki i widze, ze dziewczyna leży na fotelu w pełnej gotowości. Natomiast gotowość widać tylko na jej twarzy. Zdjęła sukienkę, a majtki zostawiła.

Roześmiałam się i powiedziałam jej: „Zapomniałaś coś zdjąć”. Jaka ona była zawstydzona! Powiedziała, że ​​po prostu zapomniała, że ​​ma na sobie majtki. W ten sposób ciąża zmienia mózg prawie każdej kobiety”.

Wiec nie tylko prezerwatywy giną w „głębinach” kobiet. Czasami ginekolodzy wydobywają „stamtąd” o wiele bardziej nieoczekiwane rzeczy!

Historia 3 „Czekoladowa pasja”

„Jakoś przyszła do mnie na wizytę podekscytowana para. Dziewczyna była bardzo skrępowana i dziwnie się poruszała. Okazało się, że niedoszłe kochankowie dali się ponieść emocjom i postanowili nieco urozmaicić swoje pieszczoty. Facet wepchnął do pochwy swojej partnerki tabliczkę czekolady, która tam po prostu utknęła.

Kłopot polegał na tym, że nie tylko oni, ale i ja nie potrafiłem wydobyć stamtąd tej czekoladki. Miałem tylko  dwie opcje w tej sytuacji: albo gorącą kąpiel, która roztopi tabliczkę czekolady (żart), albo usunięcie czekoladki pod narkozą. Na szczęście zakochani wybrali właściwą opcję”.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem